Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Napad panike

Pozdrav drage moje zanima me dali se koja pd vas borila sa time ili zna nekog zanima me kako si pomoci kad uhvati panika kako se konacno toga riješiti kad me uhvati panika nemogu bit sama nemogu bit u trgovini strah je konstantno ptisutan....pisite sve sto znate :,'(
2018 05 28
Panicni napadaji su prilicno ozbiljna stvar. Prva linija obrane su vjezbe disanja i izbjegavanje stresora. Potrazi informacije o trbusnom disanju. Ono sto je bitno naglasiti da terapija i lijekovi nisu bauk. Jednom kad se nadju pravi lijekovi za osobu, oni zajedno sa psihoterapijom bitno podizu kvalitetu zivota. Nazalost imam puno iskustva s borbom protiv anksioznosti i napadaja panike, no ne bih previse o tome pisala na javnom forumu. Slobodno mi se javi u inbox ako zelis da popricamo detaljnije. :) Takodjer, osobe koje ti kazu da "samo" treba biti opusteniji, ici na zrak, setati se okolo i slicne sheme... pa, ovaj, nemaju pojma. Zdrave i pozitivne navike poput nacelno opustajucih aktivnosti je zaista dobro ukljuciti u zivot radi opcenitog smanjenja stresa, no to nece rijesiti problem u korijenu.
2018 05 28
> Cantor: > Panicni napadaji su prilicno ozbiljna stvar. Prva linija obrane su vjezbe disanja i izbjegavanje stresora. Potrazi informacije o trbusnom disanju. Ono sto je bitno naglasiti da terapija i lijekovi nisu bauk. Jednom kad se nadju pravi lijekovi za osobu, oni zajedno sa psihoterapijom bitno podizu kvalitetu zivota. Nazalost imam puno iskustva s borbom protiv anksioznosti i napadaja panike, no ne bih previse o tome pisala na javnom forumu. Slobodno mi se javi u inbox ako zelis da popricamo detaljnije. :) > Takodjer, osobe koje ti kazu da "samo" treba biti opusteniji, ici na zrak, setati se okolo i slicne sheme... pa, ovaj, nemaju pojma. Zdrave i pozitivne navike poput nacelno opustajucih aktivnosti je zaista dobro ukljuciti u zivot radi opcenitog smanjenja stresa, no to nece rijesiti problem u korijenu. Znam jednostavno svoje osjecaje nemogu opisati bas nikome svima koji mi tupe gluposti u glavi kazem ako nisu to dozivjeli da ne pricaju i ne savjetuju jer meznaju kako mi je
2018 05 28
Hvala vam trudicu se poslusat sve vase savjete samo da se malo bolje osjecam sad prvo pocinjem sa vjezbanjem disanja :*
2018 05 28
To je period koji dođe,ali i prođe,no treba vremena i treba na tome raditi.Vježbe disanja su svakako preporučljive,također razgovor sa najbližima,bliskim osobama.Nemoj se toga stidjeti niti to sakrivati.Ja sam imala ogromnu podršku obitelji,no došao je dan,kada nisam ni sa tim nasla izlaz,ali nisam se predavala,pa sam otišla jednoj dobroj psihoterapeutkinji.Malo po malo sam neke stvari shvatila,počela drugačije razmišljati,i nakon 2-3 godine sam se promjenila,na bolje.Zapamti ovu rečenicu kada te uhvati situacija,i sebi je ponavljaj,i polako ces postati svijesna te recenice ; "Ne može mi se ništa desiti"..... Sretno i glavu gore !
2018 05 28
> linacokolina: > Hvala vam trudicu se poslusat sve vase savjete samo da se malo bolje osjecam sad prvo pocinjem sa vjezbanjem disanja :* Strahovi i napadaji panike su ozbiljne tegobe i jako mogu narušiti kvalitetu života. Obavezno posjetite svojeg obiteljskog liječnika i upoznajte ga sa svojim tegobama, a on/ona će dalje djelovati kako treba u ovakvim slučajevima.
2018 05 28
> Jelena505: > To je period koji dođe,ali i prođe,no treba vremena i treba na tome raditi.Vježbe disanja su svakako preporučljive,također razgovor sa najbližima,bliskim osobama.Nemoj se toga stidjeti niti to sakrivati.Ja sam imala ogromnu podršku obitelji,no došao je dan,kada nisam ni sa tim nasla izlaz,ali nisam se predavala,pa sam otišla jednoj dobroj psihoterapeutkinji.Malo po malo sam neke stvari shvatila,počela drugačije razmišljati,i nakon 2-3 godine sam se promjenila,na bolje.Zapamti ovu rečenicu kada te uhvati situacija,i sebi je ponavljaj,i polako ces postati svijesna te recenice ; "Ne može mi se ništa desiti"..... > Sretno i glavu gore ! Puno ti hvala na savjetima stvarno imam podršku od cijele svoje obitelji koji su stalno samnom pomazu kad mi je najteze cuvaju mi klinca ali nekad mi ne pomaze da ni kad me oni tjese
2018 05 28
> Tanči14: > > linacokolina: > > Hvala vam trudicu se poslusat sve vase savjete samo da se malo bolje osjecam sad prvo pocinjem sa vjezbanjem disanja :* > Strahovi i napadaji panike su ozbiljne tegobe i jako mogu narušiti kvalitetu života. > Obavezno posjetite svojeg obiteljskog liječnika i upoznajte ga sa svojim tegobama, a on/ona će dalje djelovati kako treba u ovakvim slučajevima. Jesam bila sam kod doktorice dobila upitnicu ali sam narucena tek za mjesec dana a meni je sve gore
2018 05 28
Savjetujem da se javite psihijatru da ne bi preraslo u nešta ozbiljnije. Moj dečko je imao napade panike i rješio je problem odgovarajućom terapijom (psihoterapija i lijekovi) nakon godinu dana. Svakako je jako bitna podrška okoline i obitelji. Ako nemate podršku i nailazite na osude preporučam da ne pričate puno. Sve najbolje vam želim. :)
2018 05 28
> kupujem123: > Savjetujem da se javite psihijatru da ne bi preraslo u nešta ozbiljnije. Moj dečko je imao napade panike i rješio je problem odgovarajućom terapijom (psihoterapija i lijekovi) nakon godinu dana. Svakako je jako bitna podrška okoline i obitelji. Ako nemate podršku i nailazite na osude preporučam da ne pričate puno. Sve najbolje vam želim. :) Hvala ti podršku imam stvarno od svih svi mi pomazu javila se doktorici i dobila sam uputnicu za psihijatra samo neznam kako da ja to izdrzim jos mj dana do psihijatra
2018 05 28
👏🏻 Bravo! > Cantor: > Panicni napadaji su prilicno ozbiljna stvar. Prva linija obrane su vjezbe disanja i izbjegavanje stresora. Potrazi informacije o trbusnom disanju. Ono sto je bitno naglasiti da terapija i lijekovi nisu bauk. Jednom kad se nadju pravi lijekovi za osobu, oni zajedno sa psihoterapijom bitno podizu kvalitetu zivota. Nazalost imam puno iskustva s borbom protiv anksioznosti i napadaja panike, no ne bih previse o tome pisala na javnom forumu. Slobodno mi se javi u inbox ako zelis da popricamo detaljnije. :) > Takodjer, osobe koje ti kazu da "samo" treba biti opusteniji, ici na zrak, setati se okolo i slicne sheme... pa, ovaj, nemaju pojma. Zdrave i pozitivne navike poput nacelno opustajucih aktivnosti je zaista dobro ukljuciti u zivot radi opcenitog smanjenja stresa, no to nece rijesiti problem u korijenu.
2018 05 28
Ja redovno imam svaki dr dan napad panike ( moja je prica pocela odkad me staffort napao pa vlasnica prebila,duga pricsa) ugl lupanje srca nekih 20 min traje s bolovima,lupa ko ludo, oblijevanje vrucine Znam doc u ducan , ruke drhte ko lude.. Na hitnij rekli duboko disat.. Je ..kako da ne, nije to bas tako lako disi duboko i ko rukom odneseno..ako mi samo jos jednom kazu duboko disi meni muka,.. Ja kazem iskreno-zapalim jednu pa mi trunku bude ok.. Moji kucni ljubimci me smire doosta 💕 Sretno ti bilo da rijesis i napredujes boljem ,suosjecam se. 💋
2018 05 28
> linacokolina: > > Cantor: > > Panicni napadaji su prilicno ozbiljna stvar. Prva linija obrane su vjezbe disanja i izbjegavanje stresora. Potrazi informacije o trbusnom disanju. Ono sto je bitno naglasiti da terapija i lijekovi nisu bauk. Jednom kad se nadju pravi lijekovi za osobu, oni zajedno sa psihoterapijom bitno podizu kvalitetu zivota. Nazalost imam puno iskustva s borbom protiv anksioznosti i napadaja panike, no ne bih previse o tome pisala na javnom forumu. Slobodno mi se javi u inbox ako zelis da popricamo detaljnije. :) > > Takodjer, osobe koje ti kazu da "samo" treba biti opusteniji, ici na zrak, setati se okolo i slicne sheme... pa, ovaj, nemaju pojma. Zdrave i pozitivne navike poput nacelno opustajucih aktivnosti je zaista dobro ukljuciti u zivot radi opcenitog smanjenja stresa, no to nece rijesiti problem u korijenu. > Znam jednostavno svoje osjecaje nemogu opisati bas nikome svima koji mi tupe gluposti u glavi kazem ako nisu to dozivjeli da ne pricaju i ne savjetuju jer meznaju kako mi je I ovo., da ,puno i meni govore Daj se smiri! Umisljas. Daj sta ludis.. Ne mogu te ti ljudi razumjeti nikako, tesko.. Ugl.samo te jos vise uzrujaju..
2018 05 28
> kristinafloka: > Ja redovno imam svaki dr dan napad panike ( moja je prica pocela odkad me staffort napao pa vlasnica prebila,duga pricsa) ugl lupanje srca nekih 20 min traje s bolovima,lupa ko ludo, oblijevanje vrucine > Znam doc u ducan , ruke drhte ko lude.. > Na hitnij rekli duboko disat.. Je ..kako da ne, nije to bas tako lako disi duboko i ko rukom odneseno..ako mi samo jos jednom kazu duboko disi meni muka,.. > Ja kazem iskreno-zapalim jednu pa mi trunku bude ok.. > Moji kucni ljubimci me smire doosta 💕 > Sretno ti bilo da rijesis i napredujes boljem ,suosjecam se. 💋 Ja imam svako dan barem dva puta pokusavam ds se usredotocim na nesto drugo al mi nejde dodem u trgovinu ostajem bez daha znojim se srce lupa itd sretno i tebi nadam se da ce nas brzo proc
2018 05 28
> linacokolina: > > kristinafloka: > > Ja redovno imam svaki dr dan napad panike ( moja je prica pocela odkad me staffort napao pa vlasnica prebila,duga pricsa) ugl lupanje srca nekih 20 min traje s bolovima,lupa ko ludo, oblijevanje vrucine > > Znam doc u ducan , ruke drhte ko lude.. > > Na hitnij rekli duboko disat.. Je ..kako da ne, nije to bas tako lako disi duboko i ko rukom odneseno..ako mi samo jos jednom kazu duboko disi meni muka,.. > > Ja kazem iskreno-zapalim jednu pa mi trunku bude ok.. > > Moji kucni ljubimci me smire doosta 💕 > > Sretno ti bilo da rijesis i napredujes boljem ,suosjecam se. 💋 > Ja imam svako dan barem dva puta pokusavam ds se usredotocim na nesto drugo al mi nejde dodem u trgovinu ostajem bez daha znojim se srce lupa itd sretno i tebi nadam se da ce nas brzo proc To mi je u trgovini nesto naj naj gore..samo govorim u sebi Boze sta ljudi mislee.😟, jucer hocu u dm dohvatit maskaru, makakvi..mislim da sam bar tri porusila.. Ukucat pin na blagajni, to da neko vidi koliko se tresem..sramota me dodje . izadjem van i sve nekako ok postane. Et, da znas da nisi jedina, kao da imamo skoro pa identicne "smetnje" . Sto kaze moj bivsi :) "Bit ce sve u redu sve ce proci" i tako se ja tjesim.. A oko tog da se usredotocim, nista nula bodova..jedva mozda😟. Et , sretno i tebi (ili Vama) od 💟 zelim da krene k boljem
2018 05 28
1 2 3