Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Napad panike

Slažem se s Admin2nd i teodora1. Svakako prvo provjeri fizičko stanje (kralježnica i štitnjača). Kad su problemi sa štitnjačom u pitanju, najčešće se radi o prehrani siromašnoj jodom i nutrijentima, a i liječnici su lijeni za proučavati pa ne znaju koliko samo male promjene u prehrani mogu riješiti velike probleme. Pisala sam već na forumu o jodu kao dodatku prehrani koji je čudo za štitnjaču i jajnike i poznajem više ljudi koji su izliječili teške probleme zahvaljujući jodu i dodatku sirovog u prehrani (i sama sam jedna od njih). Liječnici su nažalost obučeni (i plaćeni) da za sve samo propišu lijekove koje najčešće (bar za probleme sa štitnjačom) uzimaš godinama i tako im postaješ trajno zlatna koka. Potraži na internetu stranicu curezone.com. Tamo imaš puno slučajeva gdje su se ljudi izliječili na kojekakve načine od raznoraznih bolesti nakon što su ih doktori bili "prekrižili". Sretno!
2018 06 02
Mene jos niko nije zvao kod doktora stvarno su spori :(
2018 07 07
> mirhimah: > Dali je tko lijecio napade panike i anksioznost antidepresivima Citram i helex, ja sam danas dobila tu terapiju ali me strah poceti..... Ja sam pocela prije nekih 10 dana da pijem Citram. Isto... na pocetku me bilo strah poceti, ne znam iz kojeg razloga ( neki strah da nece pomoci mozda ) Raspolozenje osjetim da mi je poraslo, mada jos nemam neke volje za izlazit u grad, doduse same tablete djeluju u cjelosti tek nakon 15-20 dana, pa vidjet cemo :) Obzirom da si ti pisala ovo ranije, mene zanima tvoje djelovanje? Pozz
2018 09 24
1 2 3