Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako je na krpicama?

@Fadila1966 Zahvaljujem sto potvrdjujete da nisam jedina sumnjičava :")
2018 06 05
Dotičnoj se nemam namjeru opravdavati, ulaziti u rasprave ni sl. Ima vremena, ..moze se dokazati svaka koja to zeli. Forum je mjesto za razmjenu misljenja, imamo pravo napisati svoje, i ja jesam te ostajem pri njemu dok se ne dokaze suprotno.
2018 06 05
> sonja90: > @Fadila1966 > Zahvaljujem sto potvrdjujete da nisam jedina sumnjičava :") Sonja90 kako bi se vi osjećali da netko o vama napise takve ružne stvari i tjera vam potencijalne kupce, a vi znate da je to laž i pitate se zašto vas netko tko vas ne poznaje tako javno ocrnjuje. Pozivam vas da se nađemo u Zagrebu na kavi i nadam se vašoj isprici.
2018 06 05
> sonja90: > Dotičnoj se nemam namjeru opravdavati, ulaziti u rasprave ni sl. Ima vremena, ..moze se dokazati svaka koja to zeli. Forum je mjesto za razmjenu misljenja, imamo pravo napisati svoje, i ja jesam te ostajem pri njemu dok se ne dokaze suprotno. Jedno je mišljenje, a drugo je nekoga klevetati. Kleveta je kazneno djelo tako da ovo sto ste vi napravili/napisali nije bezazleno.
2018 06 05
> sonja90: > @Fadila1966 > Zahvaljujem sto potvrdjujete da nisam jedina sumnjičava :") Samo cu dodati jos ovo, dva profila su izbrisana..
2018 06 05
"Sumnjivo" i "Mozda" nisu kleveta, pricas besmislice. Pricaj ti te price nekom drugom.
2018 06 05
Oooooo...svašta..... OT: nikako..... ni zamjena, ni prodaja... a napikiram milijun osamsto stvari i lotova i nebi se nitko mijenjao, a ja nikak da prodam pa da kupim.... čekam plaću za lotić za bebu koji sam rezervirala...fala bogu pa me žena čeka
2018 06 06
1 2