Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Ortodont - nekoliko pitanja

Znate li dali u Karlovcu ima koji ortodont? Kod nas u gradu ima jedan, Darko Vukelja, e sad neznam kako to ide, danas sam bila kod zubarice i trazila uputnicu za ortodonta, i sestra mi je rekla da mi ne moze dat uputnicu jer imam 22 god 😯 i ja i zubarica smo ju blijedo pogledale, mislim kakve to veze ima, moram nosit fiksni aparatic i znam da ga nemogu dobit besplatno jer imam preko 18 godina, na kraju mi je ipak dala uputnicu, E sad neznam dali ja mogu ici tom nasem ortodontu, jer on nije privatnik,neznam zbunili su me totalno 😯
2018 06 05
Ne znam kako to ide poslije 18, ali najtoplije bih ti preporučila da Darka Vukelju izbjegavaš u širokom luku. Nisam jedina koja ima loše iskustvo s njim. Posao obavi tek tolko da obavi, odnosno polovično. Trči glavom bez obzira od njega. Radije idi do Zagreba, Rijeke... Vjeruj mi, isplati se.
2018 06 05
Ajme 😯 neznam kome da idem u Zg ????
2018 06 05
U Zagrebu ( Perkovceva) su po mom iskustvu jako dobri ortodonti.Ima ih vise ,rade ujutro i popodne. Prvi put dođete sa uputnicom,stavite knjizicu i uputnicu u pregradu i oni vas rasporede kod prvog slobodnog...😊
2018 06 05
Da to je istina, ako imas vise od 18, uputnica za ortodonta to ne znaci nista nego se sve vodi pod privatne postupke, znaci placas sve od pregleda, otisaka i nadalje sto odredite i dogovorite se. Buduci da si im ti kao privatni pacijent mozda se neki dogovore s tobom da ti sve uracunaju u cijenu aparatica, neki mozda ne. Tako da ti je svejedno, ne trebas trazit ortodonta koji ima ugovor s hzzo-om nego bilokojeg jer sve placas.
2018 06 13