Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Kako se riješiti mušica?

..ne onih u glavi:P Nego po stanu, više sam luda doslovno...stotine sitnih mušica, lijepe se po nama, po prozorima,po svemu...balkon ni pomisliti da otvorim, uđe ih milijun... Pazim da nemam nikakve hrane ni voća na otvorenom, suđe svo odmah operem, u kuhinji ih ima bezbroj... Imate preporučiti neki zbilja učinkoviti proizovd, sprej, nešto? Mušice su neke blesave, bez problema ih možeš ubiti kada dođu na mene, ali ima ih preeeviše..evo sada kad gledam u strop sve se crni... Dobra stvar je jedina što ne grizu, još bi samo to trebalo...
2018 06 07
Mi smo stavili na vrata špageta zavjese...one se miču...pa ne ulaze..ali nismo ih imali tako puno kao vi...a i za komarce bi trebalo vrijediti isto... :")
2018 06 07
Probaj pogledati u ostavi/špajzu ili u kuhinji dal ima starog brasna ili mozda stara riza koja je otvorena griz ili takve stvari. Znaju se cesto iz toga isto izlegnit. Vidi u Dm a mislim da imas i dalje u konzumu ili bipi ja uzela i bilo odlicno one kao trake sto vise i lijepe se na vrata ili tako gdje zelis i musice se poljepe po tome nije za muhe niti komarce nego bas za musice/moljce itd..
2018 06 07
Raid sto se usteka u struju tjera komarce i muhe...mozda bi vam to pomoglo🤔
2018 06 07
Probavat ću sve redom, više nije za izdržati. Uzela sam sad neki sprej pa ću našpricati za početak. Sve sam pregledala i provjerila te baš pazim da ne ostavljam nikakve ostatke i slično. Ove dolaze baš izvana, kad gledam kroz prozor ima ih more na balkonu. Drž'te fige da se riješim tih napasti!
2018 06 07
Lončanice? U njima se znaju stvarati mušice, pogotovo ako je zemlja jako mokra.
2018 06 07
Pošpricaj ih nekim sredstvom za ubijanje letećih živina i one koje su preživjele usisaj. Ako treba i nekoliko puta da ih sve pobiješ. Imaš sliku kakve su mušice? Prozore, vrata i sve ulaze u kuću pošpricaj s biokillom, on odbija kukce.
2018 06 08
> Tanči14: > Lončanice? > U njima se znaju stvarati mušice, pogotovo ako je zemlja jako mokra. da, loncanice, treba pregledati da ne trune koji cvijet
2018 06 08
I ja sam pomislila da su lončanice jer sam u zadnje vrijeme malo i pretjerala sa kupovinom cvijeća, no nisu ipak. Pretpostavljam da je jednostavno to što sam jako blizu hipodroma, Bundeka, Save... Znači našpricala sam, nakon toga usisala i situacija je cijeli dan bila super. No čim sam otvorila prozore izračiti, here we go again...
2018 06 09
jel vam to samo ove godine ili se ponavlja iz godine u godinu? kod mene ove godine (Špansko) dolaze neke male zelene leteće, nisu baš mušice, onako su duguljaste, ako slučajno otvorim prozor i upalim svjetlo bude ih pun strop no ujutro nema nijedne.. Već sam imala mrave, žohare i miševe u stanu, a nisam u prizemlju već na visini...
2018 06 10
Do sada je bila tu i tamo koja, ali baš nikada kao ove godine. E imam i takvih, ali nešto manje. Ove su crne i sitne, lete, ali su neke smotane, bez problema ih se ubije, samo što ih je more...
2018 06 11