Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Slike ispod mojih slika koje su označene da mi se sviđaju, kako obrisati ?

To su predmeti koji su davno prodani, neke slike stoje već godinama, ja to ne mogu maknuti..kako ih se riješiti..i može li se uopće .. :,'(
2018 06 07
Maknuti iz omiljenih.
2018 06 07
Ja sam tako kod jedne korisnice medu njenim omiljenima nasla svoje naocale koje sam prodala jos prije godinu dana i onda izbrisala sa profila. I ispod pise prodano. A ne postoje odavno na mom profilu. Ne kuzim uopce.
2018 06 07
Probati ću maknuti..hvala...
2018 06 08
@nefertiti111, kad sam pitala adminku zašto se to događa, da se prodani, obrisani oglas još uvijek vidi, bilo mi je rečeno zato što je bio nekome u omiljenima
2018 06 08
Evo..ja sam išla u svoje omiljene i pobrisala...uspjelo... <3 Hvala na info..
2018 06 08
> marmarana: > @nefertiti111, kad sam pitala adminku zašto se to događa, > da se prodani, obrisani oglas još uvijek vidi, > bilo mi je rečeno zato što je bio nekome u omiljenima Svasta 😀
2018 06 08
> nefertiti111: > > marmarana: > > @nefertiti111, kad sam pitala adminku zašto se to događa, > > da se prodani, obrisani oglas još uvijek vidi, > > bilo mi je rečeno zato što je bio nekome u omiljenima > Svasta 😀 eto :') :")
2018 06 08
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija