Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Obavijest za sve!

Drage moje krpičarke, već 3dana pokušavam Vam staviti obavijest od Tiska jer se dosta puta pisalo kako varaju pri naplačivanju slanja paketa. Ja sam im poslala obavijest pa evo pročitajte odgovora: Poštovani, zanima me do kada traje promotivna cijena slanja paketa? Zašto na nekom Tisku naplate po 10 kn a na nekom kažu da je akcija prestala od 1. 05. Unaprijed hvala Sviđa mi se · Tisak media Tea, akcija traje do 31.05. Ako su ti negdje dali krivu informaciju, slobodno nam pošalji o kojem kiosku se radi pa ćemo im ponovno poslati info. Hvala Sviđa mi se · Odgovori · 3. svibanj u 12:04 Tea Slavica samo me još zanima, ako su mi naplatili više od 10kn, što onda? To nisu smjeli ako je do kraja mj??? Sviđa mi se · Odgovori · ponedjeljak u 20:29 Tisak media Tea, možeš nam javiti o kojem prodajnom mjestu je riječ; u slučaju da je netko od prodavača naplatio više od 10 kn vratit ćemo ti novac. Sviđa mi se · Odgovori · ponedjeljak u 21:05
2013 05 09
hvala na obavijesti. [:smijesi] kod mene na kiosku nema problema, odlicna teta radi. cak je kopala po kutijama za otpad da nade nesto cime ce popuniti prazninu u kutiji i zastititi ono sto saljem u njoj. [:smijesi]
2013 05 09
Nisam imala problema s cijenom, ali s prodavačicom jesam, bezobrazne, užas...danas prvi put netko normalan i ljubazan [:smijesi]
2013 05 09
Ja imam samo dobra iskustva za sada, ali sam dosta puta citala kako više naplate pa im poslala upit. Moje tete su baš super. Ja sam im najdrazi kupac, tako one kazu. [:smije]
2013 05 09
hvala na informaciji ja sam isto mislila da je do 1.5 10kn
2013 05 09
Meni cura na tisku jučer rekla da će cijene od 31.5. biti 10 kn za kutiju + cijena slanja (15, 20, 25). To nije istina, jel? Jer na stranici piše da kutija ostaje trajno besplatna.
2013 05 09
To nije točno, usluga slanja je besplatna, plaća se samo kutija, 15, 20 ili 25 kn ovisno o veličini.
2013 05 09
Nagurati sve u najmanju kutiju [:smije] [:smije]
2013 05 09