Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što da radim?

Dosta sam nova u svemu ovome, ali dogovorila sam s korisnicom msocan zamjenu (ona meni balerinke ja njoj naušnice) i poslala sam joj ih još 10.04., njoj stoji zadnja prijava 11.04., nema povratnih informacija i još samo jedan artikl ima.... [:sokiran] Jel to vama sumnjivo? Tj. jesam li bacila te svoje naušnice u vjetar??! [:vrti] Nisam htjela ostavljati nikakav komentar još kod nje,j er se nadam i čekam ju... možda se iz nekog razloga ne može javiti.. ma nije meni ni toliko do tih naušnica, nego KAKO PREPOZNATI PREVARANTA? [:znoji] [:znoji]
2013 05 14
Uf, davno je to bilo, mislim da si prevarena...ali tko zna možda je bila viša sila
2013 05 14
pa da,je! i ja čamim i čekam... al izgleda da neću dočekati...
2013 05 14
pisi propalo [:frustriran] [:tuzan]
2013 05 14
kad se dogovaras s nekim ko nema povratnu onda on tebi prvo salje pa kad stigne ti njoj
2013 05 14
Nažalost ne možeš ništa [:tuzan]
2013 05 14
40dana, i bez javljanja .. nista od balerinki nista od nausnica ..
2013 05 14
ja vas cure ne kužim, tjednima ni poruke ni paketa od prevarantica i onda se još mislite da će možda ipak kojim čudom stići i ne želite davat negativni komentar!??!! već je netko komentirao danas na sličnu temu kako takvim nastupom samo omogućavate da u tom "vašem" međuvremenu prevari još tko zna koliko cura.. [:frustriran]
2013 05 14
Naravno da je sumnjivo i skoro pa očito. [:tuzan]
2013 05 14
eh, eto ti poštenja i mog "ma, nema problema,pošaljite kad stignete"...koja sam ja tuka [:hihot] [:tuzan] a još me kao tražila i broj mobitela da me nazove sa pošte kad bude poslala, jer u selu nema poštu, bla, bla... znači tako MValentina? ok,odsada tako radim [:kesi]
2013 05 14
nisam za svađe ni ništa slično,ali eto...ostavila sam joj negativan komentar jer nema drugog izbora... barem da druge onda upozorim ako još uopće i bude poslovala ovdje [:vrti]
2013 05 14
...a onda je došao svemirski brod i usisao nju i njezine artikle...... [:smije] ajde malo se zezam, čuj moja mama kaze: "pa ja nebih nikoga zezanula,pa tako mislim da ni drugi nebi mene..." svašta ima danas, samo oprez!! na greškama učimo,kad trguješ s nekim uvijek gledaj ako ima pozitivne komentare i nnemoj slati dok ne vidiš uplatu :)
2013 05 14
Katarina tako sam i ja morala kad sam tek dosla pa prvi put sam morala ja prva poslati jer nisam imala povratnu,a drugi put sam kupila neke hlace pa sam uplatila i onda je poslije islo sve kako treba.
2013 05 14
nikada ne salji ali nikada dok ne legne uplata moze reci da je uplaceno i sve to ali nista dok ne legne tek kad je novac na racunu onda se salje [:poljubac]
2013 05 14
[:poljubac]
2013 05 14
1 2