Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

dobar dan vam zelim

drage devojke ja sam iz novog sada iz srbije pa sam mislila da vam se pridruzim da pazarim a i da pogledate moje stvari koje bi ubacila u toku dana da li to moze ako neko zna [:poljubac] [:poljubac]
2013 05 23
mislim da nema zapreke u postavljanju tvojih oglasa na ovoj stranici ali ako se prodaja i realizira kako ćeš slati svoju robu?, mislim da bi to mogao biti problem? Poštarina je preskupa!
2013 05 23
Može, zašto ne [:smijesi]
2013 05 23
Pisale su cure već na temu kupovine u RS jer su kod vas cijene povoljnije ali kada na to dodaš troškove dostave, ne isplati se.... [:tuzan]
2013 05 23
pa postoje moje krpice i za srbiju, mozes tamo ne odi
2013 05 23
hvala devojke moram se raspitati kolika je postarina pa mozda i ostvarimo saradnju
2013 05 23
to je dobro jedino za pogranicne dijelove jer je zeznuto slat preko granice. ono, kad moz prijec pjeske preko granice pa obavis primopredaju - to da.
2013 05 23
Ja živim na granici sa Slovenijom i cura iz Maribora je kupila nešto kod mene, uredno mi je uplatila novce kad je bila u HR, jer joj je tako jeftinije, ja sam prešla granicu i poslala paket sa slovenske pošte, i stvar riješena :)
2013 05 23
Dobrodošla Slađa [:smijesi] kako kažu cure, poštarina može biti problem,a i na carini otvaraju pakete, nedavno sam htjela poslati frendu u Beograd (ja sam iz Pule) paketić,pismo+ kristali,poludrago kamenje, i teta na pošti mi je rekla da to nemogu tako poslati, moram kupit određenu kutiju koja se ostavlja otvorena radi carine itd... tako da nisam poslala, ali eventualno možeš ostvarit suradnju s curama blizu granice nikad se nezna [:kesi] lijep pozdrav
2013 05 23
dobro došla [:smijesi]
2013 05 23
pa kontam posto neradim moci cu da prelazim granicu pa posaljem iz hrvatske na postu i kontan ne bi bilo skupo [:kesi]
2013 05 23
e to bi bilo super [:smijesi]
2013 05 23
[:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 05 23
Dobro nam došla,sretno s prodajom [:sramezljiv]
2013 05 23