Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Još dva moderatora naših krpica

Zbog svega što se ovdje događa ili bolje rećeno ne događa želim još barem 2 moderatora ove stranice. Nije me briga hoće li podijeliti poslove međusobno, hoće li svi sve raditi ili nešto treće. Držim da se problemi i nezadovoljstvo korisnika ove stranice može samo tako riješiti. Svaka čast našoj adminki, ali ona zasigurno sama nemože sve stići... To vidimo i sami... Jedino tako će se riješiti pitanje neažuriranja ocjena, slika s interneta, povratnih informacija, korisnika koji zloupotrebljavaju stranicu i varaju ostale korisnike i ostalih kršenja pravila.
2013 05 26
I ja kažem... I dajte više promjenite nešto da toliko ne šteka pobogu :S
2013 05 26
A da ne kažem kako mi je žao cura što su se pridržavale pravila stranice i brisale prodane artikle. Kakva se poruka time šalje? Hoće li se njima i ti artikli uračunati u ocjenu?
2013 05 26
Ja se jedva logiram vec danima zivce potrosim uvik neki error!
2013 05 26
Ja se već danima ne mogu ulogirati od 10 navečer do 8 ujutro.
2013 05 26
Potpuno se slažem
2013 05 26
Da ja isto mislim da bi to bilo ok, meni je krivo što se određene drže pravila a druge ne i opet stavljaju tražim ,oglašavaju se itd ,iako im piše svugdje da če ih se banirati ,nije nikako u redu ,jer na kraju ta pravila ispadaju samo da su puste riječi pisane u vjetar,a djela 0 bodova.dok se ne počne banirati ozbiljno ,ovako če se stalno ista priča ponavljati .
2013 05 26
Niti ja se ne mogu spojit od 10 do 8 ujutro, mislila sam da je do mog internet signala...
2013 05 26
Kaznjavanje korisnika koji se ne drze pravila je stvar administratora, ova silna stekanja stranice, nemogucnost logiranja itd.su vjerojatno u domeni tehnicara , kako god bilo iz aviona se vidi da ih je premalo
2013 05 26
ja navecer ne mogu na krpice od 10 do ponoci [:tuzan] sto se tice tih cura koje drze prodane artikle, ionako ima se zbrojila odma ocjena, pa neka odma i obrisu, mogu i nakon par dana, a ne misecima drzati
2013 05 26
ocjena se dobiva čim prodaš artikl i ne pada ako izbrišeš to prodano, tako je kod mene, pa ne vidim smisao držanja artikala pod prodano pol godine. A navećer je nemoguće uopće ući na krpice. A da ne pričam da sve šteka. + za temu [:smijesi]
2013 05 26
Po meni bi bilo ok da se cure koje prekrše pravila jednom opomenu i da im se tom prilikom pošalju pravila koja važne na ovoj str. tako da ne mogu drugi puta reći da nisu znale zato jer su nove ili neznam što. Ako opet prekrše pravila neka ih se blokira na 2tjedna. A treći puta ih se zauvijek briše...
2013 05 26
Hvala ti rokerice [:smijesi] Meni se ništa nije promijenilo a prodala 10 artikala i dobila nekolicinu pozitivnih itd. A takvih cura ima još...
2013 05 26
Evo cure 4 dana nisam na stranici bila jer "ups nešto se dogodilo" !!!!!!
2013 05 26
ve1112 morali bi se brisati ali se dosta cura pravi pametne pa ne brisu kao sto otvaraju nove tebe i stavljaju na prvom mjestu slike sa neta [:ljut] [:ljut] [:jezik] [:jezik]
2013 05 26
1 2