Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Tisak-najava paketa

[:frustriran] Tisak uveo novinu najava paketa. E sad pošto na kiosku nije bilo obrazaca za slanje, najavim paket putem njihove stranice, na mail dobijem šifru, isprintam i odnesem paket, I opet komplikacija, provuče paket i dodjeli mu drugu šifru. Objašnjenje:to tako funkcionira. Ali zapravo, ja imam potvrdu za jednu šifru, a na paketu je druga, na mailu imam drugu koju sam priložila uz kutiju [:frustriran] Je li tko slao preko najave i kako ste prošle ???
2013 05 27
ma meni se to slanje tiskom nikako ne sviđa... [:boji]
2013 05 27
na mom kiosku uvijek komplikacije, ili nema kutije, ili nema obrazca,pakiram praktički ispred nje, i pet puta me pita: je li što zapaljivo eksplozivno?U pošti me eventualno pitaju je li lomljivo.Uvjek se vratim sa strepnjom hoće li paket stići [:vrti]
2013 05 27
To nije u redu, prodavačica je samo trebala skenirati vašu potvrdu i izdati vam račun.
2013 05 27
Ja sam slala preko internet najave ali mi šifra nije radila. Na svu sreću, stigao je za dva dana na odredište pa nije bilo veće panike [:smijesi]
2013 05 27
da , ali nije imala pojma. Na potvrdi je kod, ali je ona napravila drugi i sad paket ima dvije šifre.Što je najgore, ona to nije znala popraviti, već sva samouvjerena,: To se tako radi [:smije]
2013 05 27
funkcionira savrseno i kad nece pokupit onaj kod aparatom s papira isprintanog. rucno ukuca sifru najavljenog paketa i uredno ti izda racun i listic. laze, nije joj se dalo.
2013 05 27
Novi smo u tome, sad su još uveli i te šifre s interneta, ne snađu se svi odmah, još ako je neka starija... U svakom slučaju, vaš paket se sada vjerojatno vodi pod šifrom koju vam je dala prodavačica.
2013 05 27
Slala sam Tiskom puno puta i primala,i nije bilo problema,sve je stiglo u 2-3 dana.. Kakva najava?
2013 05 27
Tisak je sad uveo ponudu da preko interneta ispunite obrazac i donesete ga isprintanog na kiosk.
2013 05 27
starija, nego što i potpuno nezainteresirana. Ali na njemu je obrazac s drugom šifrom..
2013 05 27
Kako sam vam napisala, paket se vodi pod šifrom koju vam je dala prodavačica, onom koju vam je na papiriću trebala dati prodavačica.
2013 05 27
uglavnom ide uredno najava, printanje, na kiosku ak nece pokupit kod s isprintane citabe, zena ti ga rucno ukuca u sustav i sve ide pod tim brojem bez greske. evo ja kroz vuru saljem paket na tu foru, mislim bar deseti saljem tako, najavom.
2013 05 27
oki , hvala
2013 05 27
sanja, tako je!!! [:poljubac] [:smije]
2013 05 27
1 2 3