Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Dermatolog-Zagreb

Curke treba mi savjet,naime kosa mi se strasno proredila i oceelavit cu ako uskoro ne posjetim doktora za taj problem.Sad nisam sigurna jel se to ide dermatologu ili kome i dali postoji dermatolog koji radi preko hzzoa,ak ima neka cura koja je imala slican problem i uspjela ga ukloniti pls savjetuj me,vitamini i samponi ne pomazu,pretpostavljam da je do moje anemije ili pak pilula i sl...nemam pojma :( :( :(
2018 06 20
Anemija može biti uzrok, ali i pokvareni zubi, hormonalni disbalans, nedavni porod, menopauza, neki lijekovi i još puno toga. Možda je i samo sezonsko ispadanje, ali se Vama čini puno više. Teško je procijeniti što je normalno, a što pretjerano ispadanje. Obično oko 100 vlasi dnevno se računa kao normalno. Ja imam jako dugu kosu i prilikom svakog češljanja mi je puna čatka kose i to izgleda jako puno, no nije, jer je su vlasi duge i to automatski djeluje puno. Nisam ni čelava. Zapravo jako daleko od toga. Dermatolozi rješavaju takve probleme, ali najčešće sa skupim šamponima koji ne idu na recept. Možete pokušati otići na pregled u Vinogradsku bolnicu ili bolnicu Šalata. Tamo je dobra dermatologija. Morate imati crvenu uputnicu od svog LOM-a
2018 06 20
Meni je kosa puno ispadala kada sam je češljala mokru te kada sam stalno držala kosu u rebu i tijekom spavanja. Inače ja si nekad uzmem Fitoval tonik u dm-u čini mi se da je ok, a neko vrijeme sam pila i neke tablete isto mislim od fitovala.
2018 06 22