Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Brazilska depilacija

Pozdrav curke😊 Trebala bih preporuku za neki dobar kozmetički salon u okolici Dubrave/Maksimira/ Kvatrića. Također me zanimaju vaša iskustva što se brazilske depilacije tiče budući da ja još s time iskustva imala nisam. Koliko dugo vam izdrži, je li bolja depilacija voskom ili šećernom pastom, jeste li uspjele riješiti problem uraslih dlačica u području prepona itd. Svaka informacija i iskustvo je dobrodošlo
2018 06 26
Secernom pastom svakako😃
2018 06 26
Lycon ti je super! Malo manje boli ;)
2018 06 26
Lycon ?
2018 06 26
Definitivno ne šećernom pastom jer em dugo traje, em boli ko sam vrag s tim na tom području. Lycon vosak je geeenijalaaan, riješila mi je sve u par poteza i da, manje boli.
2018 06 26
> Anamarija02: > Definitivno ne šećernom pastom jer em dugo traje, em boli ko sam vrag s tim na tom području. Lycon vosak je geeenijalaaan, riješila mi je sve u par poteza i da, manje boli. slazem se za Lycon,ali pobogu zasto ne secernom pastom? duplo manje urastanja dlaka,manja bol i brzo gotovo em sto produzi trajanje vise nego britvicom i tekucim voskom? Jel si isla kod kozm? ili si sama radila i tretirala to podrucje secernom pastom?
2018 06 26
Bila sam u kozmetičkom svaki put. Prvi put šećernom pastom, požalila sam što sam se upustila u to. Trajalo je preedugo, sad kada uspoređujem vremenski lyconom sa kojim je trajalo par minuta. Lyconom nikad nisam imala ni jednu uraslu dlaku, niti malo iritacije i crvenila, dok sam sa pastom cijeli dan imala crvene i noge i područje dole. Išla sam 3 mjeseca samo na čupanje tim voskom i mogu reći da su moje dlake toliko rijetke i svilenkaste i svijetle.. Ne koristim britvicu uopće od tada kada sam prvi puta bila na čupanju.
2018 06 26
Ja sam bila prvi put prije dva-tri tjedna na brazilki. Iskreno, boli jako..jedva sam cekala da zavrsi. Kad sam dosla doma i sve ispregledala vidjela sam da imam mali podlijev na preponi i da mi dlacice na sredini nisu skroz pocupane, odnosno da su pri cupanju pukle i da mi na rubu usana nije uopce pocupala..prije tjedan dana me to vec toliko pocelo nervirati da sam krenula to obrijati britvicom i sad opet imam isti problem jer su mi dlacice opet buknule..🤦🏼‍♀️
2018 06 26
Definitivno šećerna pasta. Mene osobno više boli s voskom nego sa šećernom. Idem već godinama na depilaciju pa mi bol više nije toliki problem odnosno dlake su se prorijedile i nisu toliko čvrste. Dosta ovisi u kojem periodu menstrualnog ciklusa idete, meni je najbolje jedno tjedan dana nakon što mi završi menstruacija dok pred menstruaciju me zna dosta boljeti ali sve se da izdržati. A ovo za dlačice, zna se i meni dogoditi da koja ostane ali mislim da to nije direktno do cure koja radi već dlaka isto ima faze rasta, ne rastu sve u isto vrijeme, a što se tiče podljeva to pretpostavljam da je do cure i njene grubosti. :s
2018 06 27
> Anamarija02: > Bila sam u kozmetičkom svaki put. Prvi put šećernom pastom, požalila sam što sam se upustila u to. Trajalo je preedugo, sad kada uspoređujem vremenski lyconom sa kojim je trajalo par minuta. Lyconom nikad nisam imala ni jednu uraslu dlaku, niti malo iritacije i crvenila, dok sam sa pastom cijeli dan imala crvene i noge i područje dole. Išla sam 3 mjeseca samo na čupanje tim voskom i mogu reći da su moje dlake toliko rijetke i svilenkaste i svijetle.. Ne koristim britvicu uopće od tada kada sam prvi puta bila na čupanju. Svakako se slazem za lycon. Ali secerna pasta se pokazala najbolja za to. Vjerojatno kozmeticarka ne zna bas pravilo i kako treba brazilska sa secernom se ibavi u 8 minuta. I trebalo bih vas manje boljeti no svaka koza je drugacija. Ako se dogodi podljev to se ne smije dogadati tu je kriva osoba koja je cupala. Svakako se onda drzite lycona ako vam je super a secer izbjegavajte. Ali kazem on daje super rezultate.😘
2018 06 27
Puno hvala svima😊❤️
2018 06 27
> Anamarija02: > Bila sam u kozmetičkom svaki put. Prvi put šećernom pastom, požalila sam što sam se upustila u to. Trajalo je preedugo, sad kada uspoređujem vremenski lyconom sa kojim je trajalo par minuta. Lyconom nikad nisam imala ni jednu uraslu dlaku, niti malo iritacije i crvenila, dok sam sa pastom cijeli dan imala crvene i noge i područje dole. Išla sam 3 mjeseca samo na čupanje tim voskom i mogu reći da su moje dlake toliko rijetke i svilenkaste i svijetle.. Ne koristim britvicu uopće od tada kada sam prvi puta bila na čupanju. Bas cudno da ste imali crvenilo cijeli dan od paste, inace i ja koristim secernu pastu i nikad nisam imala crvenilo duze od 10-ak minuta, sto mi je super kad depiliram lice i noge pa mogu odmah poslije depilacije normalno izvoditi svoje aktivnosti koje imam u toku dana. Vjerujem da ste isli kod krive osobe i da je to uzrok jer inace stvarno ne smije cijeli dan biti crveno (znam jer sama radim depilacije i ostale kozmeticke usluge) Kao kozmeticarka preporucujem svim zenama secernu pastu iz razlog sto Vam ujedno radi piling koze i ako idete redovno na depilaciju prorijediti ce Vam se jako. Da, duze traje, ali isplati se biti par minuta duze. I slazem se sa maumau, bol zavisi od menstrulanog ciklusa.
2018 06 27
preporucam secernu pastu, prvi put boli kao vrag, ali nakon dosta tretmana se i navikne, boli samo onaj jedan najosjetljiviji potez, a na ovo drugo se ogugla. od secrne nisam primjetila nikakvo urastanje i meni bude brzo gotovo, bar je meni 15-20 min brzo. jedino sto i meni to crvenilo zna biti do navecer, ali mislim da je to normalno na takvom podrucju. namazem aloaverom i brzo prođe. samo mi je jednom trajalo cak dva, dva i pol dana nakon sto sam radila depilaciju u nekom nestrucnom salonu, gdje me cura koja je depilirala doslovno oderala, kod nje me najvise i bolilo, a kao sto kazem, vec sam navikla na to...tako da svakako po preporuci negdje otici. nakon brazilske sam 2 tjedna mirna, a onda i kad pocnu rasti su slabe i mekane, takve mi ni ne smetaju.
2018 06 27
Evo da javim svoje dojmove. Bila sam u Venusu na Maksimirskoj. Odusevljena sam! Bila sam gotova za 20min, cura koja mi je radila je odlicno napravila svoj posao, nije me cak ni boljelo nista strasno. Nije mi ostala nijedna dlacica, crvenilo je trajalo mozda pola sata.. preprepreeezdavoljna sam! 😊😊
2018 07 06