Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Kašnjenje paketa

Drage moje, jel vama kasne paketi ovih dana? JAvile su mi se već 3, 4 osobe da im još ništa nije stiglo iako je poslano čak prošli tjedan. S moje strane sve uredno, potvrde i računi,... ali paketi štekaju? Okej da se radi o jednom, ali u ovom slučaju je više njih... Kao da svijet stane kad kod nas bude neradni dan... Ja bih rekla da je to sve zbog praznika koji su bili.
2018 06 28
Ako je pošta u pitanju, ništa čudno, kojekakva previranja se navodno događaju i kasne pošiljke.. + što su praznici bili..
2018 06 28
Nije samo pošta, i Tisak kasni, ja imam dva paketa poslana 22.06. i još nisu stigli :o
2018 06 28
ma to je zbog praznika pa subota, nedjelja i jos jedan praznik, tek od utorka su poceli nekaj raditi, a od cetvrtka proslog tjedna se pripremali za produzeni vikend i ja sam nesto poslala prosli tjedan u ponedjeljak 18.6. a stiglo je tek u utorak 26.6. poslijepodne s tim da je posiljka od cetvrtka 21.6. stajala u posti i cekala postara da dostavi posiljku, a jos su bili na internetu napisali da je bio pokusaj dostave u cetvrtak sto nije istina jer nije bilo nikakve obavijesti kod primatellja, a uredno su dostavili u utorak nakon produzenog vikenda vi koji ste pakete poslali 21., 22., ili 23. 6. ce ocito tretirati kao da ste pakete poslali u utorak 26.6. jer vjerojatno paketi nisu mrdnuli iz poste
2018 06 28
Poslala sam paket tiskom 21.6 i danas je zaprimljen, tjedan dana točno. Mislila sam da će i duže putovati zbog praznika.
2018 06 28
ja sam poslala 23 .6 nije stigo i kad provjerim nema ništa od 26. tada je bio u sl brodu a di je sad pitaj boga
2018 06 28
I meni kasni paket preko Tiska. Poslan je prije tjedan dana.
2018 06 28
UŽAS, znači kao da je vrijeme stalo... Pa nije kraj svijeta ako je praznik, ali kod nas u državi je očito tako... NAdajmo se da će sve stići do kraja tjedna i da nećemo zaraditi nepotrebne negativne.... :D :D :D
2018 06 29
Meni nijedan nije kasnio. Dosli su kao i inace😃 bit ce da sam imala srece😅
2018 06 29
Meni je prosli tjedan poslan paket iz Splita i uredno mi je stigao :)
2018 06 30