Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Glavobolja :/

Dakle ja patim od teških glavobolja kad je tako šugavo vrijeme ko sada, malo sunce malo kiša.. nikako da se odlući.. i stvarno me onda glava zna ubijati no neželi piti nikave tablete protiv bolova pa ako netko zna šta pomaže pri glavoboljama? - Čajevi neki, masaže? Bila bi vam zahvalna
2013 06 04
Inace za glavobolje crna kava s nekoliko kapi limuna. Izadji u drustvo na kavu neces mislit o tome ,ugl bolje nego u kuci.
2013 06 04
umasiraj malo ulja lavande na sljepoočnice
2013 06 04
i ja patim od istoga,evo i sada me boli i već se mislim da li popiti dozu ili ne [:frustriran] meni ništa ne pomaže osim lijeka,konkretna kemija-otrov [:boji]
2013 06 04
ajme i ja, ne pitaj me nista [:znoji]
2013 06 04
i mene stalno muče glavobolje, a povremeno me uhvati baš migrena. [:boji] Ja se inhaliram, i imam jedne biljne kapi za sinuse, tu i tamo malo mi olakšaju,iako moje glavobolje nemaju veze sa sinusima, Ali tablete su mi uvijek no1 [:jezik]
2013 06 04
ja kad zaboravim kavu popit do 13h mene krene takva migrena udarat da sam ko bolesna dok ne popijem kavu [:sokiran]
2013 06 04
ja popila svoj Brufen, prije sat vremena. Mene glava zaboli od svega i svačega, od neispavanosti, previše gledanja u ekran, od sunca, vjetra.....
2013 06 04
i mene su mučile glavobolje, svakodnevne, užasne, probadajuće, nakon nekoliko naleta glavobolje nisam mogla više normalno funkcionirat...al eto meni su pronašli oštećenja na mozgu "lezije", nije mi dijagnosticirana multipla (hvala Bogu)... ni jedne tablete za boleve nisu pogle, osim nekih koje moram piti svakodnevno, evo konačno nakon godinu i pol živim bez glavobolja i život je tako ljep!!! :) [:kesi]
2013 06 04
mogu vam reč da mi je zeleni čaj pomogao
2013 06 04
čula sam za jednog travara, navodno liječi migrenu za mjesec dana, Zvala sam, i uglavnom mi je rekao da ne šalje čajeve poštom, jer ima više uzroka, od želudca pa dalje... Kako sam razumjela po izgledu očiju dijagnosticira uzrok glavobolja ,To je kod Zagreba u i Soblincu, Je li tko čuo o tome? Svaki put kad me uhvati, razmišljam da se uputim.
2013 06 04
Jednostavno je takvo glupo vrijeme i sve nas to muci.ja izbjegavam sopanje tabletama lagana masaza glave vrata i popusti.
2013 06 05
Ajme, ni ne pitaj. Glavobolje imam baš odamelna i svi se uvjek čude, tako mala i već ju boli glava, ovo ono. Prvi put su me hospitalizirali zbog jakih glavobolja negdje u 2. razredu osnovne i pustili me s dijagnozom migrene, ali to nisu bile migrene, moje ghlavobolje su znale trajati po tjedan dana i to su glavobolje gdje ne bi mogla izać van, gdje bi samo ležala i povraćala od bolova. Kada me glava boli, znam nekako oslijepiti, ne potpuno, ali znateo no kad gledate u sunce i maknete pogled, pa vam se pojavljuju one bijele točke, e tako nekako, Uglavnom užas. Neko vrijeme sam živjela s tom dijagnozomm, šopala se tabletama kad bi me glava bolila, ponekad bi pomogle, a ponekad ne i onda nekad u 1. razredu srednje više nisam mogla izdržati. Otišla sma neurologu, i tada je dijagnoza bila dizritmična glavobolja / epilepsija. Trovala sam se antiepilepticima 2 godine, tijelo mi je skroz bilo propalo, imala sam 44 kile, a na psihu neću ni govoriti kako su djelovali, onda kad sam ih prestala piti, 20 kila sma dobila u roku pola godine koje i dan danas ne mogu skinuti, fuj.
2013 06 05
Mene i dalje glava boli, napravila sma milijun pretraga i obrada i tako, ali ništa mi ne pomaže, evenutalno ponekad tableta. Sada čekam red za MR sa kontrastom, možda se nešto promijenilo, možda ne. Glavoboljam i je užasno počela utjecati i na psihu i na tjelesno zdravlje, postala sam užasno napeta, stalno pod nekim pritiskom, stalno živčana. A ruke mi se znaju nenormalno trest i to same od sebe. Fkt mi je toga dosta, hoću nek samo prestane jer sam već pola života propustila jer sam morala doma ostati ležati s tom glavoboljom. Inače, ako ne želiš piti ljekove, postoji alternativa tome, homeopatija. Sve je na biljnoj bazi, ali moraš otići kod nekog homeopatak oji će znati što ti je, jer moguće da imaš migrenu, a moguće je čak i da su glavobolje povezane sa želudcem recimo. Tako da najbolje je napraviti potpuno obradu i otići homeopatu :) Meni recimo te biljne stvari i nisu previše pomogl ,a l to je zato što i dan danas nitko ni ne zna kaj mi je... Ali moja sestrična se preporodila, ona je imala užasne probleme sa želudcem, imala je sa svojih 30 godina jedno vrijeme 49 kila, i jewla je samo 3 vrste hrane, kada je počela piti te neke kapi, puno joj je bolje, ne muči ju želudac ni malo, tak da isplati se :)
2013 06 05
Patim i ja od glavobolja, barem jedna tjedno. Takodjer ne voli piti tablete, radije se zabijem u zamracenu sobu i stavim si na celo mokri rucnik i odspavam. Najvise mi to pomogne.
2013 06 05
1 2