Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Poklon za krizmu !

Bok cure :) Dakle idem na krizmu dečkova brata. Imam 17 godina kao i on, i to je između ostaloga susretanje s njegovom obitelji [:znoji] .Tehnički sam ja njih sve upoznala,no nisam bila tamo od kada sam mu cura, znači nešto više od godinu dana. Sada, problem je ovaj : što kupiti? Imam dosta mali budžet na raspolaganju (200 kn) i moram odnjeti nešto njegovom bratu (dečko od kojih 14 godina,vidjela sam ga par puta i to s pristojne udaljenosti) i roditeljima. Dečko mi nije od pomoći, jer valjda vjeruje ako mi ne kaže što djete želi, ja neću ništa kupiti (oh,he is so wrooong [:smije] ). Lijepo molim pomoć,svaka je dobrodošla ! [:sramezljiv]
2013 06 09
parfem,a roditeljima lijepo zapakirana bombonjera
2013 06 09
moja sestra je imala firmu prošli tjedan od mog dečka je dobila 200kn,a starci su dobili mama veliku milku i kavu a tata brandy :)
2013 06 09
Daj mu tih 200 kn, a starcima uzmi neku bombonjeru. Tako ti je najjednostavnije jer će mali ionako biti najsretniji ak dobije keš, s obzirom da se klinci samo zbog tog i krizmaju. [:jezik]
2013 06 09
Slažem se sa Aurorom, daj mu lovu, a ako mu baš nešto želiš kupiti, mislim da ne možeš pogriješiti s nekom dobrom majicom. Starcima kupi nešto što će im ostati npr ukrasni držač flaša, ili sliku, ili nešto tome slično.
2013 06 09
Ja bih mu baš voljela nešto kupiti , jer nekako novce koje dobiješ za krizmu nikada ne upamtiš, a ja volim biti zapamćena [:jezik]
2013 06 09
Onda definitivno roditeljima ne kupuj ništa što mogu pojesti ili popiti [:smijesi]
2013 06 09
a vidi,s obzirom da decka ne znas,ne znas sta voli,bolje je dat mu novce,pa nek si on kupi sta zeli,nego kupit mu nesto sto mu se mozda nece svidit,pa te nece upamtit po dobrom [:jezik]
2013 06 09
daj mu lovu, nećeš pogriješiti, pogotovo u toj dobi [:smije]
2013 06 09
Daj mu ti 200 kuna i cestitku napisi, mami bonbonjeru tati neko pice svi zadovoljni ..pa srteno ti draga [:poljubac] [:poljubac]
2013 06 09
slažem se..200 kn u finoj kuvertici s čestitkom ...a starcima velika čokolada ili bombonjerica...to ti je sigurno, a što god drugo napraviš postoji mogućnost da mu se ne svidi... [:zaljubljen]
2013 06 09
i nemoj misliti na sebe, kakav ćeš ti dojam ostaviti poklonom, hoće li te zapamtiti ili ne nego na krizmanika..ta to je njegov dan.. [:poljubac]
2013 06 09
200 kn je njemu vauuu on će te po tome sigurno zapamtiti a da uzmeš majicu i faliješ npr, boju, vel., marku..... ili parfem a on baš taj ne voli....s novcima si sigurna. A mami [:poljubac] cvijeće....Sretno!
2013 06 09
najbolje da mu daš novce, a starcima nikave slike ni poklone, pa ne slave oni ništa. njima samo neku bombonjeru ili piće
2013 06 09
Kupi neki fora novcanik u njega stavis sto kuna, i za ostatak kupis malu Bajaderu na koju kad je umotana stavis jednu lijepu ruzu i super...
2013 06 09
1 2