Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nuđenje kupnje

Pitaj za siću pa ak se uvrijedi ti napadni nju šta nije sama stavila cijenu [:hihot] [:hihot] ili pitaš samo koja je najmanja [:smijesi]
2013 06 25
pa da,koja je cijena ispod koje ne biste išli?i u čemu je tu problem?
2013 06 25
Ja imam dosta proizvoda u "sviđa mi se",ali nitko ne nudi neku nižu cijenu [:hihot]
2013 06 25
hehe,Anaaanaa baš si me nasmijala
2013 06 25
Ja sam to napravila nedavno, potencijalnim kupcima koji su lajkali artikal, poslala sam poruku da dajem besplatnu poštarinu. Prodala sam dva super artikla koja su već neko vrijeme bila oglašena,imali brdo lajkova,ali nikako da ih prodam. Cure su bile oduševljene, prodala ih za tren oka.:) Ne bih se bunila ni da meni tako za artikal koji sam lajkala ponudi manju cijenu ili besplatnu poštarinu. Meni samo nisu jasne one cure koje imaju 100 ili više lajkanih artikala. Pa nije valjda da sve namjeravaju kupiti? [:smijesi] Ja osobno lajkam samo ako nešto imam ozbiljne namjere kupiti ,a trenutno nemam novaca, pa si ih na taj način spremim. Ako me dočekaju dobro, a ako ne, ništa. [:smijesi]
2013 06 25
Dobro ja nekada stavljam u omiljene nešto što mi je lijepo, ali ne odgovara mi veličina, ali opet stavim jermi se to sviđa, ja osobno nebi nikada nudila curama koje stave moju robu u omiljene...Svatko tko želi javit će se, ali ni takve poruke nisam još nikada dobila. Okej je to sve, ali svaka cura koja želi nešto kupiti mislim da će se sama javiti, podijeljena su nam mišljenja, ali eto ovoo je moje.
2013 06 25
i meni je neka slala pvt poruke...
2013 06 25
Meni se to do sada nije nikad dogodilo, a i čula sam za takve upite tek prije par dana [:sokiran] I ja imam par stvari među omiljenima, no da ih namjeravam kupiti sama bih poslala poruku ili ako mi je nešro preskupo, opet bih sama pitala... Uglavnom, mislim da bi trebalo biti jasno da je kupac taj koji započinje razgovor; u suprotnom to bi bilo kao da tete iz konzuma dolaze po kućama i nude proizvode [:hihot]
2013 06 25
meni se to još nije dogodilo al mislim da mi za stvari iz omiljenih nebi ni smetalo da mi se prodavač javi i ponudi nižu cijenu :)
2013 06 25
ja sam jednom poslala jednoj curi poruku bi li htjela za nižu cijenu jedan moj artikl koji je stavila u omiljene, a ona mi odgovorila: joooj sorry ja stavim u omiljene previše stvari i nakon toga vidim da joj moj artikl više nije u omiljenima haha :D
2013 06 25
Dobivam stalno takve ponude! Tu smo svi na krpicama da prodamo, ali svaka na svoj način radi! Ponekad mi je drago da mi se da ponuda, a ponekad pristojno odbijem! [:smijesi]
2013 06 25
Ja sam jednom u temi Trazim objavila da trazim ORIGINAL lacoste torbu (i stavila sliku torbe koju sam trazila) i javila mi se cura dal zelim kupit njenu torbu i stavi link i ja otvorim oglas a u oglasu kopija louis vuitton torbe (i to jako losa kopija) po cijeni od 250 ili 300kn,ne sjecam se vise. I ja ju pitam odkud me nasla za tu torbu? I ona kaze da je vidla da trazim lacoste torbu pa da bi me mozda ta njena zanimala. Ja ne razumijem takve ljude,ako sam izrazito naglasila sta trazim,cemu slanje upita o kupnji za 17 stvar? To mi je uzas.
2013 06 26
meni su isto nudile par puta, pristojno sam im rekla da bi ih i sama pitala da zbilja zelim kupiti, te da mi ne odgovaraju velicina/boja/nesto trece. ali nemam nista protiv toga, cak su nudile i dosta nizu cijenu :)
2013 06 26
1 2