Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zavlacenje s rezervacijom

Ne, mislim da artikl dobiješ nakon prve rate ?! [:sokiran] Pojasnjenje molim [:zaljubljen]
2013 06 26
Ja vas molim ako ikada bilo kojoj od vas zatražim rezervaciju da mi izađete u susret jer sam stvarno kupac od riječi i nije mi namjera da ikoga zezam. Nažalost kada je takvo vrijeme danas, nema se para a volimo sve da si priuštimo neku lijepu stvar, zato i jesmo ovdje da surađujemo na obostrano zadovoljstvo [:zaljubljen]
2013 06 26
Nakon prve rate dobijem artikl, a tek nakon druge mi ostavljaju povratnu informaciju. I to je sasvim pošteno [:kesi]
2013 06 26
meni zenska rekla da rez na 2 tjedna ajd ok i nije se javljala i ja prodala sta cu cekat pitanje jel bi uzela, i dala mi negativnu [:smije]
2013 06 26
meni zenska rekla da rez na 2 tjedna ajd ok i nije se javljala i ja prodala sta cu cekat pitanje jel bi uzela, i dala mi negativnu [:smije]
2013 06 26
Hahahaha, koji apsurd [:hihot]
2013 06 26
Nije u redu da ide negativna za odustajanje, ali zavlacenje pa onda odustajanje je druga prica
2013 06 26
mene je zena cekala mjesec dana jer nikako nismo mogle izvrsiti primopredaju i bila je uvjerena da je necu zeznit i tako je i bilo a jedna me jos ceka jer zna da cu kupiti samo dok prikupim novaca mislim da je sve stvar osobe neki odugovlace a neki stvarno zele nesto kupiti i nekad je malo teze skupiti koju kunicu za kupit nesto [:kesi]
2013 06 27
Slažem se sa bijelimacak. Ne znam zaš jedna drugoj ne bismo izašle u susret do neke granice.
2013 06 27
1 2