Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Martina Steingel - moje prvo neugodno iskustvo na krpicama.

"Lp, Martina, dobila sam novcanik danas. Imamo problem. Niti je to San Peter, niti on od prave koze. Mislim da za sve bi bilo najbolje da mi Vi vratite moj novac (90 kn +5 za tisak omot da Vam ga posaljem) , a ja Vama vratim Vas novcanik. Vjerojatno netko vam ga je poklonio i samo stavio taj papir unutra. Ja koristim iskljucivo pravu kozu ( uostalom, to mi je i naglaseno na stranici ) i u isto vrijeme sa Vasim uzela jos novcanik galko od noisette i valentino od zzzade,prava koza, mozete pogledati njihove komentare na mojoj stranici. Nazalost, Vas novcanik ne bi zeljela zadrzati. Cekam Vas odgovor. S postovanjem, Zina MartinaSteingel , prije 2 sata Oprostite novčanik nije poklonjen, kupila ga je isključivo moja mama u dućanu kože u Koprivnici te ga je platila 300 kn!!! meni je jako žao nebudem vam vraćala novac jer nisam na ovoj stranici da bi se dešavale takve situacije i da bi lagala ljudima ako nešto nije original takva mu je i cijena..Ovaj novčanik je star oko 15 godina i zato je cijena bila tako niska! ali od prave je kože i San Peter je!" nije dovoljno da on postane san peter da samo stavite papir od san petera unutra. isto tako treba reci da je star 15 godina i bio ormarui. k tome i cijena nije bas mala za takvo nesto - ovdje za 70 kuna moze se naci prakticki nova prava kozna torba.cure, sta da radim - prevarena sam. [:place]
2013 06 27
Ona nije detaljno napisala,a ti nisi vise pitala.
2013 06 27
[:tuzan]
2013 06 27
[slika:f8cef632-bd9e-40bf-a855-06ae99f0f8ed] to je taj famozni novi San Peter niti ima logo san petera, sto jos i nije bilo bi tako strasno, da je barem prava koza!
2013 06 27
Nije problem utvrditi je li nesto prava koza ili ne stoga ako je prodan kao prava koza, a ustvari nije mislim da bi bilo fer da ti se vrate novci
2013 06 27
piramida, pisalo da novi san peter. kada to pises, onda se zna sto je to. isto kao galko, ili armani. a da je novo staro 15 godina? pa nije ni koza vjecna!
2013 06 27
je li bila ova fotka kad si ga kupila? ovdje se jasno vidi da je stari novčanik u pitanju... [:sokiran]
2013 06 27
[:tuzan] pa da vidi se po fotki da je stari novcanik [:sokiran]
2013 06 27
bila ali vjerojatno snimljeno vga kamerom i tamna, jako slabo se sve vidjelo, a pisalo novi san peter, tako da sam pala ma marku, znam san peter, imam njihovu torbu, i boju, trebao mi je crni, a tvrdila cura da je nov.
2013 06 27
Nije u redu ako ti je lagala... Mislim prodavati nešto pod original, a to nije, svakako nije u redu i još reći da je novi, a star 15 godina... [:vrti]
2013 06 27
ne prodajem nikad stare stvari uglavnom je sve novo, malo koristeno i ocuvano, ovo se iz aviona vidi da je staro ufffffffffffff [:sokiran]
2013 06 27
mislim, ovo je moja fotka, sada sam fotkala ga.ona ga je maknula sa svoje stranice
2013 06 27
treba vratiti novac. kožni proizvod koji 15 godina stoji u ormaru ni pod razno nije "nov" pa makar imao etiketu na sebi.
2013 06 27
ma ne , ovo je jako pogresno, vise uopce necu ovdje kupovati ako ne dobijem nazad svoj novac.pa tako ovo nije samo moja vec kolateraljna steta. trebalo bi osmisliti nacin da se to ovdje ne desava ako poznas ime i prezime cure, koja je varala.
2013 06 27
Nadam se da ćete se ipak uspjeti dogovoriti....
2013 06 27
1 2 3