Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Paranoja...

Dakle, ja ne znam da li se ovdje uistinu toliko krade i vara, no s obzirom na broj tema ocito da je na zalost tako... No, zbog iscitavanja istih i vec "stecenog" straha da ce se nesto dogoditi ovdje je doslovno zavladala paranoja! Primjer: Posiljka poslana petak na vecer. Subota je bio praznik, nedelja neradni dan....u ponedeljak ujutro dobivam poruku: Meni paket nije stigao, daj broj racuna! Daljnji razgovor nastavlja se u revijalnom tonu.....ako uopce stigne, ako uoce stigne.....napadanjem i deranjem!!! ( naravno da je paket u medjuvremenu stigao!) Nadalje, pise li ovdje itko povratne informacije? Zar je problem ostaviti bilo pozitivnu, bilo negativnu kritiku? 70% njih mi ne ostavi nista, ajde srecom se sjete javiti u inbox da je stiglo. Treca stvar, zbog cega jedna drugu ucestalo napadate javno zbog prevelikih cijena? Da, ima ih uzasno smijesnih. No stvar je osobe koliko ce za sto traziti! Mi smo te kojima ta cijena pase ili ne. S druge pak strane ne svidja mi se ni cjenkanje za stvar kojoj je u startu vec cijena 20-50 kn....zbilja mi masu puta dodje umijesto da se raspravljam , da velim: Dodji po to i nosi, ne trebas platiti! Ahaaaaaaaaaaaaaa, trebam ti i dostaviti na kucnu adresu? Kuzim! jap....dosadno mi je! Al neke stvari ne mogu prozvakati! Fala! Dovidjenja! [:smije]
2013 06 28
I ja sam imala slučaj...stvar je koštala xy(ne sjećam se ali manje od 50kn) dotična se cjenkala za 5 kn manje -.-
2013 06 28
E, da! Primjetih i teme o tome kako je netko od nekoga nesto kupio pa sada prodaje po vecoj cijeni. Prodavacu se to jasno ne dopada, ne bi niti meni......no prodavac je za proizvod dobio cifru koju je trazio i ne bi ga se trebalo ticati sto se kasnije s tim predmetom radi. Ili?
2013 06 28
Ako nekome ne paše kupljeni proizvod, što se mene tiče neka ga prodaje dalje...meni to ne smeta [:smijesi]
2013 06 28
Ivona, ma nije problem i spustiti jos ako vidis da netko zbilja nema i da mu se to bas toliko svidja, ali neke stvari vec vode bezobrazluku. Filozofija : "moje vrijedi bar 10 puta vise"
2013 06 28
Realno, vratiti kupljeno nemože (barem meni), bolje da proda nego da joj stoji u ormaru [:kesi]
2013 06 28
evo san ja baš sad mislila stavit tu teme na forim povrat informacija zar je nekom teško to napravit da se razumimo ja sam kupac ne prodajem ništa al me strah od onih bez informacija mada sam na početku imala super iskustvo sa curom i to za starke koje nisu jeftine i poslala mi odmah ja svima ostavim pozitevnu imala san tu sriću pa san naišla na srage i poštene cure pa dajte tu povratnu ne gušta ništa !!
2013 06 28
Ima tu previše filozofija koliko sam ja shvatila a nisam dugo ovdje [:smijesi] ali Bože moj ljudi smo [:jezik]
2013 06 28
@ Trinidad, pa jasno! Naravno da je ugodnije kupovati kod nekoga tko ima povratne, ali eto 70% ih ne ostavlja iste.
2013 06 28
Meni u zadnje vrijeme nitko nije ostavio povratnu poruku za prodani artikl. Kao da je problem napisati par riječi. [:frustriran] Ali ajde glavno da sam ja samoj sebi pozitivna [:hihot]
2013 06 28
Meni je navika s ebaya ostavoljati feedback jer tamo dosta kupujem...tako da sam i ovdje dosada ostavljala za ovih par stvari koje sam kupila ali i zamolila kao nova da mi podare povratnu s obzirom da novima baš cure ne vjeruju [:kesi]
2013 06 28
E, da! LOT je skup, a ako je skup prodaje se skupa! Ta fora me ljuti. Cemu slikati 5-6 predmeta zajedno, napisati LOT, te cijenu za jedan.....a onda dolje....uuuups! Cijena ovoga je ovoliko, onoga toliko?? Marketing ili nepoznavanje znacenja rijeci?
2013 06 28
Jasno da je normalno i pristojno ostaviti feedback, ako nista drugo iz pristojnosti....neka je i negativan ako treba! [:vrti]
2013 06 28
@StasaSahman, ja bi to nazvala nedostatkom vremena da se postave ostali predmeti ili ti ga lijenost [:jezik]
2013 06 28
al onda napises: hlace razne, majice na izbor ili sto ja znam vec kako! [:smije]
2013 06 28
1 2 3