Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Paranoja...

ha! Siroki asortiman proizvoda! [:smije] [:smije]
2013 06 28
ma najvažnije od svega da su cure poštene, koliko čitam ovih par dana, sve se bojim nekako da se ne opečem [:kesi]
2013 06 28
Ovdje bi postenje bilo: ne krasti i reci kakvo je pravo stanje proizvoda. Sve drugo je jako relativno. Ako se netko ne zna izmjeriti- ne zna, ako po slici ne moze procijeniti stvaran izgled- ne zna, ako ne zna koji mu kroj cega pristaje-ne zna! Kinezi na e-bayu imaju jednu mudru: Garantiramo za sve iz opisa ( mjere, sastav materijala), ali ne mozemo vam garantirati da ce proizvod na vama stajati kao na nasem modelu sa slike! ;)
2013 06 28
jako dobro si to sročila! potpisujem [:smijesi]
2013 06 28
[:smije] Bjezim spavati! :D Noc! [:smijesi]
2013 06 28
ufff, i ja, noćeko [:poljubac]
2013 06 28
Hm, čitam i vidim da nisam jedina kojoj ne ostavljaju povratne infoe, i to me isto vraški frustrira [:sokiran] , pa da vas pitam.. [:hihot] .... ..da li se ispadne gnjavator i frik ako se upadne u inbox sa žicanjem: a daaaajjjj mi povratnuuuuuu [:hihot] [:smije] [:smije] Baš padam u napast da upadam u inboxe k'o gerilac [:smije] [:hihot]
2013 06 28
Ja mislim da ti ni to nebi puno pomoglo.ljudi ignoriraju kad trazis podatke o predmetu koji bi kupijo iz cega oni imaju korist a gdje tek kad nesto za sebe trazis.
2013 06 28
ma ja sam i žicala povratne u inbox pa ništa. Najžešće napiše mi u box sve je divno, super, hvala ti. i onda ja poslje toga, može samo povratna? i nema više odgovora........ [:tuzan] stvarno bezobrazno [:ljut]
2013 06 28
Otkad sam ovdje, prodala sam nekih 30-ak paketa, a imam 9 pozitivnih. Ok, svi su u inbox javili da je paket stigao i da su jako zadovoljni, al ono... Daaaaaaaaaaaj, jel ti problem napisati par riječi??!! A, recimo da sam ih varala, imala bih svih 30 odgovora na to, uopće ne brinem. Ljudi kao da jedva čekaju da se dogodi nešto negativno da ti zakelje negativnu jer to je, valjda, fora. Pozitivnu nije cool zakeljit, pa onda niti ne moraju. Mislim, stvarno... U početku nisam znala kako se to radi, onda sam počela s taktikom: tko meni ostavi, ostavit ću i ja njemu, a sada ne želim tu taktiku, nego ostavim pozitivnu svima koji su to zaslužili, bez obzira što oni meni nisu. [:smijesi] Jer, želim biti fer po pitanju svega. A, to što se netko ljuuti jer je prodao neku stvar, pa kupac to ponovno preprodaje po većoj cijeni, a ovaj prvi se ljuti??!! O, BOŽE!!!!!!!!!!! To je isto da se na nas ljuti npr. ebay jer, budimo realni, cure ovdje brutalno dižu cijene kupljenih proizvoda s ebaya. Pa, što onda??!! Kako ljudi ne shvaćaju da stvar za koju se daju novci VIŠE NIJE NJEGOVA??!! Kada kupac kupi to nešto, to je NJEGOVO i ima pravo raditi s tim što hoće! Dajte, ljudi, prestanite biti mala djeca: "Ja sam joj to prodala za 40 kn, a ona prodaje za 60! Kako ju nije sram??" Zašto bi ju bilo sram? Njena stvar (ona ju je kupila!!!!), može ju prodati i za 10000000, ako to želi. Vi ste svoje novce za tu stvar dobili, stoga OTPETATUS!! [:hihot] Uf, odah se naživciram kad pročitam ovako nešto!!! [:frustriran] [:frustriran]
2013 06 28
Ja uvijek napisem u inbox da cu napisat povratnu i ako kupac/prodavac moze i meni, ako dobijem muk kao odgovor ne dajem ni ja nista iz principa jer neki ljudi nisu zasluzili svojim ponasanjem da ih se moli dva puta. Tako makar obratim pozornost na povratne i otkad pisem u inbox to sve je ok, da pokucam [:smijesi]
2013 06 28
ja sam dvi pozitivne povratne izbrisala namjereno [:smije] jer meni dotične nisu ostavile, a kao bile su jako zadovoljne [:vrti] a ima ih što se ne znaju zahvaliti na poklonu a kamoli ostaviti povratnu-svakome, ama baš svakome neki simboličan poklončić ubacim ma niti fala da su rekle..sve skupa ,mi se zgadilo u zadnje vrime. Ima dobrih cura, zato sam još tu, inače bi odavno otišla u krasni s ove stranice..
2013 06 28
ja uvik ostavim povratnu,takoder na pisem u inbox ako im nije problem da ostave i meni,ne smatram to nikakvim zicanje jer su te informacije korisne i prodavacima i kupcima [:smijesi] ..samo jedna cura mi nije ostavila
2013 06 28
Meni isto jedna nije ostavila povratnu, a stvarno bi t bilo lijepo od nje jer imam do sada samo jednu povratnu (nama novima je svaka povratna važna). A baš mi je pričala cura s kojojom sam imala primopredaju da je prodavala majicu za 30kn (platila ju je oko 200,a nošeno par puta i jako je očuvana) i da joj je jedna žena išla s spikom da se za 30kn već mogu kupiti nove majice, pa joj je ova cura onda rekla da će joj spustiti na 20kn, a ova je išla da ona nudi jedino za 15kn. Ne razumijem zašto se tu cjepidlači? Ajde da majica košta 150kn pa da probaš spustiti na 120 ili 100, ali da pokušaš spuštati s 30kn...
2013 06 28
Ljudi su postali jaaaaaaaaako bezobrazni. Al, nije bit u cjenkanju, nego u načinu na koji to rade, a to rade tako da otvoreno omalovažavaju mene i moju odjeću. Kao da ja uopće nisam bitna, kao da je moja roba izvađena iz đubreta. Gledaju samo na svoje guzičetine i nije ih briga za nikoga drugog. Nikada, nikada, nikada se nisam cjenkala, niti bih. Mene je to sram jer ne želim da netko pomisli da ga smatram manje bitnim zbog toga. Može mi reći tko god želi da je to cool, fora i super. Meni nije, ja to ne mogu i to je to. A, što se tiče kad se cjenkaju kod mene: ovisi o načinu. Ako je to bezobrazni način, tipa: "Ja nudim ...", to je za mene kraj priče! S takvima uopće ne želim komunicirati. A, ako je to na fin način, onda naravno da spuštam cijenu, ukoliko mislim da mogu, tj. da mi se isplati.
2013 06 28