Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Privatna lista

Drage moje, isprovocirana ponašanjem nekih korisnica odlučila sam napraviti vlastitu crnu listu. Kod mene je to mahom lista korisnica koje su nešto rezervirale, a nakon toga se nisu javljala tjednima. Stvar koje su one kakti rezervirale mogla sam u 99%slučajeva prodati uz uplatu odmah, a dotične si dale za pravo da rezerviraju na nekoliko tjedana. Konkretno jednu haljinicu koja je imala preko 65 ljudi kojima se sviđa i preko 1900 pogleda. I sad nakon što sam odbila 20 cura u prvih nekoliko dana više nitko ni ne pita, a cure koje su rekle da bi kupile očito više nisu zainteresirane. E sad zašto nedajem negativnu, br.1. Jer nisam ni poslovala s njima,2.br2.jer mi se neda s niskim prepucavati...kako to tu obično biva... I zato sam kreirala listu koje ima 2 konzekvence: 1.s tim osobama neću više poslovati, 2. Svako koga zanima može se javiti i pitati koje su to osobe. Moram napomenuti da neke imaju i preko 60 pozitivnih... I takve osobe bi trebalo biti sram i ne razumijem kako nemaju nimalo savjesti i poštovanja prema drugima!
2013 07 05
Slazem se draga s tobom, neke korisnice si previse dopustaju! [:frustriran]
2013 07 05
Prijateljice [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] !!!
2013 07 05
[:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac]
2013 07 05
Meni se desi da već stavim u kovertu i napišem podatke, i samo čekam uplatu a ono ni uplate ni bilo kakve poruke, javljanja.... baš sam otupila od toga, dođe mi da dajem negativne za to
2013 07 05
treba sve po kratkom postupku oces neces,rezervacija jedan dan i gotovo.
2013 07 05
imaš + od mene :) meni je neka cura rezervirala majicu već prije 3 mjeseca, tražila dodatne slike, mjere, sve sam joj napravila da više ni a ni b od nje, pitala sam ju prije 3 tjedna namjerava li ju kupiti, nema odgovora, a prijavila se danas zadnji put. maknula sam rezervaciju, naravno.. ali nije jedina, ima ih još milijun takvih
2013 07 06
grrrrr.......... [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 07 06
Slažem se s tobom! [:kesi] [:kesi]
2013 07 06
Ima tu i neki koji uzmu novac za proizvod nejavlja se tjedan dana,poslat ću ako stignem paket,da bi nakraju poslala poruku i druga cura je platila prije vas sorry,vratit ću novac,sramota
2013 07 06
Što je najbolje meni su dvije od njih nakon što sam pitala jesu li odustale rekle da nisu [:frustriran]
2013 07 06
bas sam o tome ja juce pisala a ti si komentirala [:smijesi]
2013 07 06
zao mi je samo cura koje otpilim zbog taki sta rezerviraju i budes danima na cekanju i sta kazes kad naravno napokon ustanovis da ona to nece vise ni nemas kome prodat [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 07 06
Jesi sigurna? Nemam ni jednu tvoju temu u praćenima, a i ne sjećam se da sam sličnu temu komentirala... Kako ti se zvala tema?
2013 07 06
ivchi nemoj i ti kao neke dotične nekakve popise radit molim te. nije nužno ako je tebe zavlačila da će zavlačit drugog. nemoj si radit negativnu atmosferu. stavi pravilo rezervacija 48h, zaštiti se i gotovo. kakvi tjedni? oće neće nemora , ima ko hoće. ako cura ima 60 pozitivnih vjerovatno radi nešto dobro. desi se da ljudi jednostavno zaborave i zaokupe se privatnim problemima. razumijevanje ivchi [:smijesi] [:zaljubljen]
2013 07 06
1 2