Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tisak problem - dostavljena prazna koverta!

Drage cure, na ovoj stranici sam oko 10 mjeseci, prodajem, kupujem bez ikakvih probema. Prosli tjedan sam Tiskom jednoj curi poslala predmet koji je uredno platila. Bio je zamotan u onu zastitnu foliju s mjehuricima i zapakiran u veliku tiskovu kovertu. Predala sam ga, dobila potvrdu za slanje i sifru paketa koji imam kod sebe. Danas mi cura javlja da je primila praznu kovertu! Nije mi jasno kako je to moguce! Vjerujem joj da je iskrena kad kaze da nije nista dobila, kaze da koverta nije ni uvinuta kao da je nesto bilo unutra nego samo nova zatvorena koverta. Ja sam na kiosku dala predmet teti da stavi samo u kovertu i isla ispunjavati uplatnicu za to vrijeme. Molim pomoc, sto vi mislite? radi se o vrijednosti 50kn, dakle nisam spala na to da okradam nekog za tu cifru nakon 90 pozitivnih komentara, ali nije mi jasno gdje je zavrsio predmet koji sam poslala? kako je moguce da do nekog dode zapakirana koverta bez sadrzaja?
2013 07 07
DA TO JE MALO PROBLEM NA TISKU STA TI UOPCE NEDAJU DA TI ZATVORIS ONU NJIHOVU KUTIJU SVAKI PUT KAD SALJEM RAZMISLJAM O TOME [:frustriran] [:frustriran]
2013 07 07
svašta [:sokiran]
2013 07 07
da, nedavno sam i ja došla na kiosk da podignem svoj paket, tj. bila je koverta koja je bila napola otvorena i majca je virila van. kao prvo, bilo je očito da je kovertu netko otvarao , a kao drugo koverta nije bila čak ni propisno zatvorena.. tako da...
2013 07 07
Nazovi tisak i objasni im, ako je njihova greška, vratit će ti novce (zato se piše ona vrijednost paketa). Ono što meni nije jasno je kako ona nije kad je preuzimala odmah vidjela da je prazna kuverta (trebala je biti izbočina neka ili nešto) i onda na licu mjesta pitala. [:sokiran]
2013 07 07
ugh :s zovi tisak i prigovor da vrate novce
2013 07 07
možda bi trebali uvest neke pečate za te kutije i koverte jer ovako lako neka munjena prodavačica otvori, isproba i ko zna kaj može radit s našim stvarima :S
2013 07 07
Morala si upisati vrijednost paketa ( u slucaju nestanka vracaju novce). A drugi dio mi je pomalo nevjerojatan....ako je dobila praznu kuvertu isto je nepogresivo mogla shvatiti cim su joj je dali! I odmah na kiosku prijaviti prazan sadrzaj! Onak.....u ovom slucaju je nemoguce da si poslala praznu kuvertu! Tako nesto mozes predati na posti, ali ne i na Tisku!
2013 07 07
?! [:sokiran]
2013 07 07
ja sam mislila osobno u pon ujutro otici do tog tiska i objasniti sto je bilo, ova druga teta koja tad radi me zna i zna da sam postena, ali kako ja ili ta cura mozemo dokazati da je ta prva teta s kioska pogrijesila?
2013 07 07
nemora bit orva teta , može bit i sam dostavljač...najbolje nazvat tisak i tražit povratak novaca. jel druga strana informirala tetu na kiosku da je koverta prazna?
2013 07 07
CUJ NE POMAZE TI STA UPISES VRJEDNOST ONI SU DOSTAVILI PAKET I ISTO TAKO MOGU REC DA SI TI TAKO POSLALA GDJE JE TEBI DOKAZ DA JE U PAKETU NESTA BILO NASURA
2013 07 07
Naucite se provjeravati sadrzaj po primitku! Radilo se o Tisku ili posti, pred tetama iz Tiska i pred postarima! [:tuzan]
2013 07 07
pa valjda bi gospođa pitala kako to da šalje praznu kovertu?
2013 07 07
ZeleniOrmar - ajme uzas, meni je ovo prvo takvo iskustvo s tiskom, nevjerojatno mi je da covjek posalje nesto posteno i onda dode kupcu koverta koja je otvarana i majica visi van!
2013 07 07
1 2 3 4 5 ... 6