Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

prijedlog za poboljšanje mojih krpica

mislim da bi bilo puno manje gužve na mojim krpicama kada bi curke po prodaji nekog od svojih oglasa isti obrisale a ne pravile gužvu važečim oglasima, pozz
2013 07 12
baš to! Taman kad ti se nešto svidi i odem na profil ono "PRODANO" :s I najviše me živcira kad od 30 stvari polovica je prodana :S onak, de obrišite to da ne moram bzvz listati i prošiti vrijeme uzalud na stvari koje su već prodane!
2013 07 12
yep, nakon isporuke artikla bilo bi ga lijepo obrisati [:smijesi]
2013 07 12
potpisujem. samo što cure ne žele to obrisati,ne znam iz kojeg razloga. valjda da se vide koliko su tog prodale,a ne kuže da rade samo gužvu [:vrti]
2013 07 12
Bilo je već 100 puta otvorena tema u vezi toga ali nema smisla više otvarati jer one ne misle pobrisati da su mislile već bi pobrisale
2013 07 12
APSOLUTNO se slažem! [:kesi] [:kesi]
2013 07 12
oprostite cure ali da ne otvaram novu temu..Imam jedno pitanje:kolika je provizija na uplatu na račun u drugoj banci npr.uplatim u zagrebačkoj na račun u privrednoj???
2013 07 12
5 -6 kuna
2013 07 12
hvala ti!
2013 07 12
Mislim da ostavljaju te prodane artikle zbog ocjene, al ja označim da je prodano i poslije pobrišem, i poveća mi se ocjena slijedeći put kad se ulogiram...tak da nema razloga ostavljat prodano...
2013 07 12
Ja brišem nakon kad predmet stigne do kupca.. Ti prodani artikli me najviše smetaju kod jedne korisnice koja ima 40 strana artikala a ne briše radi većih bodova. Za njeno dobro bi bilo bolje da obriše jer ima dobrih stvari a ja nemam volje listati svih 40 strana pa odustanem odmah na početku.. Šta joj znače bodovi ako tako odbija kupce..
2013 07 12
kad vidim kod nekog odmah na prvom listu da joj je pola označeno prodano,dalje ni ne gledam .nemam volje birkati između prodanih i neprodanih artikala....
2013 07 12
Joj da, to sa prodanim artiklima je uzašno iritantno. Pogotovo kad nešto tražiš i onda ti u pretrazi izbaci 10 stranica artikala a na kraju ispadne da je pola tih artikala prodano. [:ljut] Ja svoje artikle brišem nakon što stignu do kupca. Jel ne bi to nekako administrator ili netko tko radi ove stranice mogao drugačije riješiti? Možda da se stvar čim ju označiš kao prodanu obriše ili tak nešt ... stranice bi bile puno bolje po meni onda ...
2013 07 17
Totalno se slažem! Baš sam htjela otvoriti takvu temu, ja to ne kužim, tražim recimo cipele i taman nađem neke koje mi se sviđaju i vidim ''PRODANO'' pa ako je prodano - onda bi se trebalo izbrisati jer to nema smisla.. quote sunnysju: ''Možda da se stvar čim ju označiš kao prodanu obriše ili tak nešt ... stranice bi bile puno bolje po meni onda ...'' - to bi bilo super [:smijesi]
2013 07 19