Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Propast aukcija

S obzirom da je stranica mojekrpice.hr prvenstveno namijenjena kupoprodaji i eventualnim zamjenama, smatram da nije bilo u redu maknuti aukcije s popisa nedavnih tema. Naravno, pozitivan pomak svakako je bio srezati iritantne reklame koje su neprestano iskakale sa strane, jer su se, pritom, neke potrebnije teme gubile u moru istih, no ova stranica je i dalje preopterećena i spora, jer korisnice koje su nekada neprestano otvarale teme tipa ''zavirite u moj ormar'', sada otvaraju druge teme – tek toliko da se i dalje mogu reklamirati. Rezultat: ova stranica se pretvara u sve drugo, samo ne u ono što joj je bila prvotna namjena. P.s. Jasno mi je da aukcije ni prije nisu bile nešto preuspješne, ali nisu bile ni potpuno bezuspješne, no rekla bih da su svakako potrebnije nego mnoge ''džabalebaroške'' teme . Ako se već neke takve teme moraju otvarati, onda neka se barem obrišu u nekom skorom roku, jer - koja je svrha da na popisu nedavnih tema nema više ni aukcija ni ičeg drugog i da se bilo kakva potražnja ili ''istaknuta'' prodaja smatra reklamom i zbog čega se prijeti ''banom'', dok istovremeno iskače gro tema s prepucavanjima, tužakanjima, jadikovkama i sl. ...? Možda ne bi bilo loše ograničiti otvaranje ostalih tema, npr. na maksimalno 2x tjedno po osobi. Ne znam, recite vi svoje prijedloge.... Lp! [:smijesi]
2013 07 14
u potpunosti se slazem s ovim:) ako su vec toliki problem aukcije na popisu nedavnih tema, mozda ne bi bilo lose ograniciti ih na jedno oglasavanje tjedno ili vec ne znam na koliko dana... na taj nacin ce se ipak lakse pratiti, a nece iste osobe zatrpavati nekoliko puta dnevno..ja sam osobno nesto sitno prodala na aukciji i kupila nekoliko predivnih stvarcica, a u zadnje vrijeme ih se zbilja rijetko sjetim i gledati
2013 07 14
da slazem se i to bi bilo uredu da se razmisli malo koju ces temu otvorit
2013 07 14
Tako je i sa svime ostalim - rijetko tko gleda temu ''tražim'', ''poklanjam'', ''rasporodaje'' i sl. Aukcije ionako uvijek traju po par dana, nakon čega se obrišu, dok teme koje nemaju veze s vezom ostaju...
2013 07 14
po meni je samo bzvz sta otvorene aukcije vise ne izlaze sastrane u novim temama a rijetko ko ih ide pogledat na taj podforum.... trebalo bi to vratiti na staro.....
2013 07 14
Slažem se sa svime napisanim! I ne bi bilo loše da se ograniči otvaranje tema da..
2013 07 14
e ovo za ogranicenje otvaranja tema dajem tisucu + [:smijesi] ..... nekima bi trebalo ogranicit i komentiranje jer pojavljivat se na svakoj ali bas svakoj temi sa komentarima samo da nesto napise to je prestrasno..... al kako je tako je ..... [:vrti] [:vrti]
2013 07 14
SPALATICE, zašto bi ti ukidala nekome da komentira? Pa neka žene pišu šta onda, teme i jesu zato da bi se komentiraloooo [:hihot]
2013 07 14
rekla sam nekima, a prozvane ce se prepoznat...... kraljevna , neznam jeli citate sve teme ali par nickova to ko kuga na forumu [:smije] ... a nista pametno napisat..... necu nikoga prozivat ali javit ce se one same pricekajte malo jer te bi i na lakat progovorile [:smije] [:smije]
2013 07 14
Tako je ---- aukcije nije trebalo maknuti! [:zaljubljen] Trebale su se maknuti ove druge teme, a i DALJE se otvaraju pod nazivom "sorry nova sam, ništa ne znam" - jer ne može se ništa ne znati - kad pravila iskoče na glavnoj naslovnoj stranici kod popularnih artikala! I eto tako opet te reklame i druge teme tipa "tražim" i dalje iskacu! [:ljut] Ja bih htjela toliko toga staviti na aukcije - ALI ZNAM DA NITKO NEĆE POGLEDATI! (Kao sto se ne gledaju ni teme "rasprodaja" i slicno, nazalost)
2013 07 14
citam kako koje, zavisi od naslova [:hihot]
2013 07 14
Pratim aukcije kad i sama nesto stavim,kao i temu Rasprodaje...inace znam s vremena na vrijeme preletiti al to je to,malo ih se sjetim. Cure ako imate kakvu akciju napisite u naslovu ili opisu artikla,mozda ce tako akcija prije doci do kupca ;-)
2013 07 14
@IvanaPu, ono što najviše ''upada u oči'' upravo su te istaknute teme sa strane, među kojima, po novom, ne smije biti nijedna tema koja ima veze s (ras)prodajom/ kupnjom/ zamjenom... A što smije biti? Sve ostalo! Ljudi zbog toga od dosade više ne znaju što bi, pa otvaraju teme kakve otvaraju. Primjeri su posvuda. Žalosna činjenica je da su takve teme jako posjećene i komentirane. Očito to mnogima odgovara... A ništa, mislila sam da nas ovdje ima više kojima je u cilju unapređenje ove stranice, ali ako sam se prevarila, nemojte mi zamjeriti što sam izrazila svoje nezadovoljstvo i želju za promjenom! Lp i [:poljubac] curama koje su me podržale!
2013 07 15
podpisujem Esperanca [:smijesi]
2013 07 15
osobno niti jednom nisam posjetila aukcie od kad su maknute s popisa nedavnih tema..niti sam jedan jedini predmet stavila tamo...
2013 07 15
1 2