Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jeli u redu i šta vi mislite?!

E, ovako cure moje, dakle - radi se o sljedećem. Prodala sam za 100 kuna curi mobitel preko mojih krpica. Nije mi se javljala dva tjedna od onda. Jučer mi je poslala poruku da mobitel nije u redu, da mu nije radio touch screen, i da ne radi na sve kartice. Dakle, NIJE MI SE JAVLJA DVA TJEDNA! E, sad se odjednom javila da je ona sve to popravila ( [:hihot] ), i da sad traži od mene natrag mojih 100 kuna, uz prijetnju da sam zaboravila obrisati imenik, i da u imeniku imam OIB-ove, od dečkovih staraca brojeve, od mojih brojeve... I da ako joj ne vratim 100 kuna da će ona sve ljude iz imenika lijepo ispozvati... E, sad cure moje, pošto ja mobitel nisam koristila pola godine, i prodala sam ga za 100 kuna, ako i mobitel nije radio, šta ne bi bilo lijepo da mi je ona to javila i da dogovorimo povrat novaca?! Jer ovako, ja sam dovedena pred gotov čin "inače će ona nazvati sve moje?"
2013 07 15
Reci ako ti se jos jednom obrati da ides na policiju radi prijetnje pa da vidis kak ce odreagirati(usrat ce se ko grlica) ! [:kesi]
2013 07 15
ma mulja, možda puca u prazno da vidi sta ces rec [:sokiran] [:frustriran]
2013 07 15
kako se nekome da toliko ponižavati zbog 100kn? ako se nije javljala dva tjedna očito je s mobitelom bilo sve uredu dok ona nije nekaj napravila, uostalom sad je naglo kao popravljen, moš mislit, koliko cura ima povratnih?
2013 07 15
pa nek zove..heh.. a jesi ti probala mob nakon sto ga nisi koristila pola god?jel sve bilo ok?
2013 07 15
mulja...reci joj da ih slobodno zove i pozdravi od tebe [:hihot]
2013 07 15
Ja sam ju pitala zašto mi nije odma javila da mobitel ne radi... Zanima me šta će sada reči!
2013 07 15
strašno reci da ćeš ti nju prijaviti
2013 07 15
Cura ima 28 pozitivnih komentara!!! Ali, vidjeli smo mnogo puta da to nije mjerilo ničega. Upalila sam mob, normalno se upalio, ali nisam imala iše karticu za staviti unutra jer sad u xperi-i imam onu mini sim karticu, a u taj LG Cookie je išla obična... Pa, da i nije radio, i da je sve šta je pobrojala da stoji, ok, ali zašto se odmah nije javila, zašto se sad prijeti?
2013 07 15
I, šta je najgore, kaže da je ona mobitel sad popravila i zadržati će ga, a ja da joj vratim novce....
2013 07 15
E sad jos izgleda fali tih 100 kn...nevjerojatno stvarno :(
2013 07 15
svašta ode ima reci joj da češ je prijavit to je prijetnja i uznemiravanje [:vrti]
2013 07 15
Sad sam je nazvala na mob i pitala zašto mi nije rekla da je mobitel pokvaren onaj tren kad je došao doma. "Da je mobitel zbilja bio pokvaren kako si rekla, javila bih se odma i vratila bi ti novac, a ono što sad radiš prijeteći s objavljivanjem slika - to ću prijaviti policiji", nakon toga je prmijenila riu i rekla:"Oš da ti ga vratim", ja reko hoču, ja ću tebi novac... Pitam ju ja dalje kada češ vratiti a ona meni "Čim ga ponovo pokvarim, sutra ili prekosutra"... Eto, nastavak ćete čuti već sigurno uskoro, a ako cura nastavi s prijetnjama, idem na policiju. Mislim da sam realno predložila vračanje mobitela uz vračanje novaca, i samo pitala zašto se nije odmah javila ako je mobitel bio pokvaren?!
2013 07 15
Imala sam ja LG Cookie i padao mi je i čuda sam radila s njim i nije se pokvario [:smije] [:smije]
2013 07 15
a zašto ti je rekla -"čim ga ponovo pokvarim"? [:sokiran]
2013 07 15
1 2 3