Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

TRAZIM - ne nadem :)

Vidim da se svi ljute na ove cure koje stalno stavljaju , trazim ovo ono blabla. Imate i pravo, svi moramo postovat pravila. Ali eto prije 2 tjedna sam pocela stavljat stvari koje mi trebaju posto sutra idem na more, i mislila sam kupit neke stvari ( jeftinije ili ih vise nema u ducanima) ali mi se nitko nije javio ( mislila sam kupit nisam trazila zamjene) Tamo je isto fkt kaos jer 60% cura pise TRAZIM KUPCE ZA OVU HALJINU/SUKNJU ovo ono, pa rijetko tko i gleda , mislim da bi se nešto trebalo poduzet oko tog trazim , mozda odvojit trazim( kupujem) ili trazim za zamjenu Što vi mislite,kako to sredit :***
2013 07 19
Joj nemam pojma, al stvarno je nepregledno... Izgubim volju za čitanjem kad vidim da ima 50 str...
2013 07 19
bas tako..ja san prije gledala to TRAZIM al nema smisla... ne znan ni sama kolko vec dugo tu temu nisan otvorila...ako gledas kao ''prodavac'' onda se izgubis medu tima -trazim kupce- , a ako ides traziti za kupnju npr crvenu suknju, cure ti salju plave hlace -.-''
2013 07 19
ma gluposti..sajt za razmjenu i kupnju robe, a ono, ne možeš stavit da nešto tražiš jer će te bannat, ali stavljat videe sa youtubea i nešto slično je oke iako nema veze s primarnom svrhom ove stranice..ne referiram se tu na nikoga specifičnog, već sam primjer navela samo kao jednu nelogičnost na ovoj stranici koja mi ne ide u glavu.
2013 07 19
slažem se onomatopeja... ne kužim ni ja... [:ljut]
2013 07 19
meni je savrseno funkcionitalo kad se moglo staviti svoju temu npr. trazim zelenu Mango haljinu, uvijek mi se javio netko tko ima i sve bi rjesila za 5 min. Sad nemam uopce volje postat u onu temu kad ju nitko ni ne gleda, a niti se meni da kopat po 100 stranica da vidim jel netko treba ono sto ja imam. [:jezik]
2013 07 19
a, jel mi moze staviti netko link na to TRAZIM jer sam nova tu i ne znam kako da to nadjem. hvala :)
2013 07 19
Hvala!
2013 07 19