Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

boze sacuvaj

ovo jednostavno vise moram rec!!! kad cure otvore temu da nesta prodaju,traze i sl. doticne odma napadnu da se to ne smije jer da prenatrpavamo forum,a one otvore tri teme dnevno sa ne znam npr. menstruacija, poslusajte ovu pijesmu, sta jedete danas itd... pa halo sta to nece pretrpat forum ja ipak mislim da stranica krpice je za prodaju a fb ili slicno za druzenja i dopisivanja zato vise podrzavam pretrpavanje foruma u skladu stranice nego sa nekakvim glupostima [:smijesi] [:smijesi]
2013 07 29
mistique ja jos nisam bila blokirana na forumu za razliku od tebe duso draga [:hihot]
2013 07 29
Ne razumijem zašto bi neki poštivali pravila a drugi ne? Iskreno ljepše mi je čitati neke zanimljivosti nego prodajem/tražim. Neka bude tema za prodajem/tražim pa neka pišu u nju. S druge strane ne razumijem zašto ako netko nešto traži, jednostavno ne ode na tražilicu i ne upiše što hoće, ili ako prodaje, stavi na svoj profil.
2013 07 29
čekaj čekaj , uhvatit ću ja tebe s tvojim promoviranjem , nisi mi bila bitna do sad :D pa ćemo skupa biti sunce moje [:zaljubljen] Nije u šoldima sve , lijepa pjesmica [:hihot]
2013 07 29
i naravno da si se nasla prozvanom jer si ti glavna sa pretrpavanjem foruma nekim glupostima koda nemas privatan zivot pa se cjele dane ovdje petljas u sve i svasta
2013 07 29
toliko lijepih stvari u svijetu a opet i ružnih ali ti se samo fokusiraš na pare. otužna priča...
2013 07 29
Teme kao što su šta jedete danas itd... nisu zabranjene, a teme za oglašavanje su zabranjene, gdje bi sve to zavrsilo da svi daju oglase u posebne teme?? msm sa tvojom temom se apsolutno ne slažem! bezveze, ako je zabranjeno oglašavanje onda je zabranjeno a nigdje nisu zabranjene ostale teme, ne zanima mene tko šta prodaje itd, meni ako treba nešto ja ću sama naći a ne ovdje nametanja, bolje ću zastat na nekoj pametnoj temi i porazgovarat negn stalno da čitam potražnje i prodaje, ovdje ima svakakvih poučnih tema prije svega-a tko ne poštuje pravila, ne poštuje ni admina ni ništa i to cure namjerno rade.
2013 07 29
joj kiko ti i nekolicima s uvredama [:hihot] [:hihot] moraš malo jače se potrudit haha XD pusica [:hihot]
2013 07 29
nisi bila blokirana jer očito adminka ne uspije popratiti sve, ima i adminka svoje brige, ali radje čitat moje ,,glupe,, teme, ne zabranjene nego teme za potražnju i prodaju, jer je to kršenje pravila i od takvih neću ništa ni da kupim :-)
2013 07 29
a ja sam tu iskljucivo radi prodaje pa neka mi administratorica kaze da nisam u prvu sa ovom temom i ja cu izbrisat i necu vise nista komentirat jer kao sta sam rekla mislim da je stranica za prodaju a ne za druzenje, uli isto tako nemam nista protiv druzenja i takih tema naprotiv ima zanimljivih tema ali isto tako ne trebaju se doticne ni petljat kad neko objavi da nesta trazi i sl...
2013 07 29
stranica jest za prodaju ali forum nije!! nađi mi ijedna forum u Rh gdje se besplatno reklamira! Tiš mi reć gdje da se petljam lol [:hihot]
2013 07 29
eto vidis dokaz moras ti bit glavna i najpametnija mislim pod navodnicima naravno [:hihot] nepostoji tema da se ti neces ubacit daj si zeno nadji doma neku zanimaciju umjesto sto sjedis za tim krpicama i cekas ko lavica u zasjedi kad ce netko nesta objavit da se ti umjesas zalosno
2013 07 29
dosadna si [:pospan] [:hihot]
2013 07 29
forum je za sve ili nije? [:place]
2013 07 29
hahahhahahah ko mi kaze [:hihot]
2013 07 29
1 2