Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ŠOKIRANA SAM!!!

Maloprije sam preuzela paket na tisku u kojem je trebala biti haljina koju sam kupila od cure ovdje za 90kn, kad ono unutra kutijica sa nekakvim lančićem....šokirana sam...zovem curu koja mi je to slala,kaže da je poslala haljinu i da će provjerit na tisku u Dugom Selu....Ne znam što da mislim,ovo mi se nikad dosad nije dogodilo.Teta na kiosku je zamjenila pakete ili se nekom putem svidjela haljina pa je zadržao,cura me prevarila ili je netko trebao zaista dobit ovaj lančić a dobio je moju haljinu.Ako se netko prepozna po ovom poklončiću neka se javi,mada sumnjam.Šta vi mislite cure,žene o tome??? [slika:dd2292ac-8c8f-4f9c-b374-0cb11fea48a8]
2013 07 29
Imas isti problem kao ja..tj zamijenili su ti paket..
2013 07 29
bože svašta, pa dali na kiosku vagaju pakete??
2013 07 29
Pobrkali su se paketi, netko je dobio tvoju haljinu
2013 07 29
na tisku se ne važu paketi budući da je fiksna cijena za sve pakete pa nije ih ni nužno vagati [:smijesi]
2013 07 29
[:sokiran]
2013 07 29
Meni se sad nedavno također dogodilo da su zamijenjeni paketi na Tisku, ali sam na moju sreću surađivala s curom koja je izašla u susret i sve smo se dogovorile...najvjerojatnije se radi o zamjeni paketa ili u gorem slučaju, prijevari...ali od strane prodavačice...nitko drugi ne zna da vi očekujete paket....
2013 07 29
Ako nije prevara i netko je dobio moju haljinu,bilo bi stvarno lipo da se taj netko javi,ali takva su vremena da ne vjerujem...ali ovo što sam dobila je prestrašno!!!Odmah sam ja po težini paketa vidila da nešto ne štima i da šuška unutra....
2013 07 29
HAJ,ja sam dvaput tako prošla,prvi puta su oni vratili jer je bila njihova greška,a drugi put je gos,koja mi je slala napisala krivu adresu došlo nešto drugo,ali zato je broj mobitela pa sam nazvala doticnu i razmjenili pakete,normalno snosiš slanje tiskom [:hihot]
2013 07 29
jeftino nemože biti i dobro... [:sokiran]
2013 07 29
Ma neka i snosim vračanje tiskom,hoću svoju plaćenu haljinu!!!!
2013 07 29
Cura koja ti je slala nije apsolutno kriva za nista...nazovi broj tiska 0800 666 770 i to si dalje rjesavaj s njima.
2013 07 29
baš grozno [:place]
2013 07 29
ali nije mi jasno kako zamijene pakete kada mora pred tobom pakirat u kutiju,odmah piše broj penkalom na paket koji je u kompu,lijepi adresu na paket... traje bar 10 minuta dok ona to poobavlja,tako da ne kontam KAKO taj paket može stići na drugu adresu??uopće mi to nije jasno
2013 07 29
ništa novo... meni je netko maznuo paket koji me cekao na kiosku. nije ni 10 dana proslo jer obicno toliko cuvaju paket. i dosla sam negdje 5 dan dic paket s kioska i kaze mi teta da paketa nema, kao da nije ni u najavi. A mislim si pa kako nije kad pise na stranici da je paket zaprimljen i da tako stoji 5 dana vec. A sad neznam jel ona uzela paket ili je dala nekome drugome moj paket. Vecina njih trazi osobnu, a druga vecina ce dat bilokome tvoj paket. Zato pazi, uvijek se moze desiti da se nekome svidio tvoj paket. [:vrti]
2013 07 29
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija