Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

prihvatljivije cijene

mauix8, grozno.. [:sokiran] ne kužim sa čim se sve ljudi bave....i ja sam nova ovdje, pa pogledajte moje cijene. stvarno ne znam koju cijenu da stavim, odjeća je ili sa etiketama ili jednom nošena..jedino da napravim "sve po 50 kuna!" hm... [:sramezljiv]
2012 12 02
@marlenamarlena cijene su ti ok, na prvu mi se učinilo da imaš neke malo skuplje artikle,ali onda sma skužila da ima dosta i jakojeftinih, tako da je to valjda neka zlatna sredina [:hihot] @maux8 za djevojku kojoj si prodala hlače nemam riječi, javi joj se u inbox i pitaj kaj se događa? @bobbyj mislim da su ti ok cijene, i ne bi ti se isplatilo da staviš sve po 50 kn jer imaš par stvari koje fkt vrijede više ( p.s ona suknjida je predivna :D )
2012 12 02
@andrianamatic [:poljubac] hvala na odgovoru, nisam bila sigurna jer me bilo strah da možda nisu pretjerane cijene, šta ja znam više, svima nam je u cilju riješiti se stvari koje ne nosimo ali opet ne bi htjela da ih kupi netko tko će sutra napraviti kao ovo s trapericama,što se dogodilo mauix8. p.s. suknjice je predivna,ali ja sam tip "od hlača" pa bolje da ju netko konačno odvede u šetnju [:hihot]
2012 12 02
Mozete i meni pogledati cijene pa reci... [:smijesi]
2012 12 13
Ima svakakvih stvari za svakakve cijene [:sokiran] Po meni - cijene moraju biti realne - a opet dostupne za kupiti [:smijesi] Mozda zbog toga i ne uspijem nesto zaraditi, ali nema veze .... Za kavu se uvijek nadje [:zaljubljen]
2012 12 13
curee, cizme snizene na 100kn, tenisice na 50.. pa bacite pogled :)
2013 01 30
Može cure da i meni malo pomognete oko cijena s obzirom da sam nova. Samo švrljnite na brzinu i pogledajte cijene. Ako ih trebam povećat/sniziti, molila bih da mi iskreno kažete. (iako ih ja ne bi povećavala, ipak je roba nošena) Hvala drage dame =) [:poljubac]
2013 01 31
1 2 ... 5 6 7