Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

prihvatljivije cijene

ja mislim da imam ok cijene, naravno da je ono kaj je rabljeno dajem vise od 50% nize nego sto sam kupila, a ono sto je novo i s etiketom snizim za kojih 20ak %... mozda se ljudima neke stvarcice i ucine skupima, ali stvarno sam ih puno platila i zao mi ih je dati "za kikiriki"... [:tuzan]
2012 11 29
da to te shvaćam i slažem se s tobom , ali opet su neke cijene kod nekih cure preskupe ( gledam tvoj profil i mislim da su cjene skorz ok :D, haljinice su malo skuplje ,ali to su vjerujem haljinice koje si nosila jednom dva puta a skup plaćene, tako da je i to neka primjerena cjene ;) ) ali da se vratim, ima nekih cura koje ono iznošenu no name majicu koja je sva razvučena i strgana cijene 100 kn... to mi nekako nije u redu il icure koje preprodaju robu s ebaya za masne pare... :S
2012 11 29
ma to su sve nikad nosene haljine s etiketom kaj sam kupovala vani neke marke kaj ni nemaju kod nas sestri i best frendici ko poklon s putovanja pa fulala broj [:hihot] zato i jesu "sarolike" velicine od 34 do 40, nisam bas dobra u procjeni [:zaljubljen] ili kaj sam sebi narucivala pa isto fulala velicinu. al onda i stavim link s kojeg sam narucila u opis da ne bi bilo da varam nekoga [:smijesi]
2012 11 29
[:smije] [:hihot] joj zato ja nikad nikom robu ne kupujem osim onima kojima točno znam konfekcijski broj inače uvjek fulam XD
2012 11 29
ma ja sam sad to generalno fulala jer mi je sestra bila trudna i u manje od godinu dana spala s 57 na 40 kila, ta ima metabolizam za kojeg bi vecina zena ubilo, nista joj se ne prima [:smije] i onda sam ja zvisila sa svim poklonima za nju ni kriva ni duzna. cak je mrsavija nego prije trudnoce! al kaj sad, nije smak svijeta...
2012 11 29
blago njoj - koja sretnica.. to tak nije fer... ja se borim već ne znam koliko s tim glupim kilama :S
2012 11 29
meni pricas kak to nije fer, imamo iste starce, a ona pobrala meni i sestri sve te dobre gene da mozes jesti kolko hoces i jos mrsavis [:place] pokusava se udebljati vec jedno 3-4 mjeseca, ali apsolutno nista ne dobiva... mi je zafrkavamo da ima trakavicu u zelucu [:smije] ispricavam se na trolanju, btw
2012 11 29
AHAHAHAHAHAH odlično! tako i moji brat i sestra, sve pokupili od tate, njih dvoje mršavi i ono sve super ,a ja od mame i uvjek moram biti na neki mdijetama itd -.-
2012 11 29
Hvala,Adriana ;)
2012 11 29
Sto mislite o mojim cijenama?
2012 11 29
@lovedior po meni, cijene su ti ok [:jezik] jedino, tesko da ce ti ovdje netko imati para pa dati toliko za sat, da netko ima toliko novaca, ni ne bi kupovao preko krpica....
2012 11 29
Smanjila sam ga puno zato jer je nosen. Hvala
2012 11 29
Pa ne moras ga zato davati u bescjenje ako si ga skupo platila [:smijesi] moja ti je formula nosene stvari popust 50% i vise(zavisi u kakvom je stanju nesto), nove 20-30% nize nego sto sam platila
2012 11 29
može li netko prokomentirati moje cijene? [:smijesi] možda neke i jesu povelike, ali to je većinom zbog zamjena jer neke cure vide snižene cijene i onda još zamjenu za nešto malo hoće.....u svakom slučaju, skidam cijene, samo da prodam i eventualno si zaradim neki đeparac [:smijesi]
2012 11 29
Moram ovo komentirati :D Prodala sam curi hlaće za 66kn SA POŠTARINOM. a plaćene su ohoho i kupljene izvan Hrvatske. Međutim, sad slučajno naletim na njen profil i vidim da je ona iste hlače 8tj.krojačica) prepravila u mrkva kroj (bile su ravne) i prodaje ih za 100 kuna(!!!) i napisala je da je veličina 36, a deklarirana veličina je 40! šta se to tu događa O.o
2012 11 30
1 2 ... 4 5 6 7