Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

prihvatljivije cijene

@AndrianaMatić tenks :)
2012 11 28
Uključujem se i ja,molim Vas pogledajte moju ponudu i recite ako je neka cijena nerealna...lijep pozdrav!
2012 11 28
Pozdrav! Eto, ja mislim da su moje cijene očito previsoke jer baš i nemam puno upita. Što mislite? Kolike bi trebale biti otprilike? Hvala unaprijed!
2012 11 28
meni osobno je super kad je već poštarina uračunata u cijenu [:zaljubljen] i curke koje to stave je odlično. jednom platiš i ne moraš više razmišljati, koliko doplatiti... @missgreen - tako to ide, misliš da je poštarina 10kn, a ono nije [:sokiran] tako sam i ja u početku mislila, a onda se nakupi... spužvena koverta 3-4 kn, a najjeftinija poštarina je mislim oko 12 kn ako se ne varam, tako da po pošiljci je cca 15 ak minimum [:smijesi] a ako je teža - onda i više jer ide po težini.. a nije meni to toliko bitno, meni je najbitnije da se riješim nekih stvari - jer imam ih hrpetinu, ne znam kamo sa njima [:smijesi] pa čisto da imam za kavu [:sramezljiv] recimo, sad sam dobila punu kutiju - doslovno kutiju raznih poklon paketića - od vichy, doliva itd itd.. idealno za blagdanske poklone jer taj paketić sadrži hrpu toga po malim pakovanjima.. i sad što da radim sa tim svime? ostavila sam dio sebi, dio svojim prijateljima za poklone za Božić (inače svi su oduševljeni time jer dobiju svega u lijepom paketiću, već znaju da će dobiti od mene tako šta i jedva čekaju) - i šta da radim sa ostalima? stavit ću ovdje na krpice - pa drage moje curke uzmite i vi sebi i svojima. jer takvi poklon paketići se inače ne mogu kupiti [:smijesi] a cijene će biti simbolične, pravo blagdanske [:poljubac]
2012 11 28
@AMALY31LEE cijene su skroz ok ali @pepelopez mislim da neke stvarno jesu previsoke, možda da ove neke odjevne predmete sve staviš ispod 100 kn , mislim da bi prodaja išla bolje ;) @SanjCi , možda čak stvarno i je bolje kada je poštarina uračunata :) a za ove paketiće baš me zanima kakvi će biti ,možda i ja nekaj kupim ;)
2012 11 28
ja uvijek mislim kako su mi cijene pre visoke pa svaki dan nesto spustim..na kraju ce mi sve doci na 10 kn..a ni tad necu nista prodati... al smjesno mi je kako neki ovdje prodaju remen za 999kn hahaha...da imam 1000 kn za remen nikad nebi stupila na ovu stranicu !!
2012 11 28
a ja neznam sto je sa mojim cijenama..ne mogu biti manje..a nitko niti da pita :///
2012 11 28
@martina2109 cijene su ok, mislim da nema potrebe ih više snižavati ;) a @ivanaana1990 ipak su neke cijene previsoke , recimo ona roza bluza i suknja, takvih suknja ima puno ovdje a neka prihvatljiva cijena za nju bi bila oko 40-50 kn :) i tako, treba cijene prilagoditi ostatku krpica :)
2012 11 28
Heej evo da se i ja pridruzim. [:kesi] pogledajte i kod mene cijene [:smijesi]
2012 11 28
@pepelopez tvoja Torba M.Selfridge je meni jako slatka,a vjerujem i drugima,no ja sam takvu Benettonovu prodala ovdje za 70 kn. Možda da ju malo spustiš,a Benettonovu koju prodaješ pogotovo. No,to je samo moje mišljenje. A s druge strane kupila sam prekrasnu kožnu jaknu s krznenom kragnom i orukavljem Miss Selfridge, za samo 100 kn. No nije uvijek ni do cijena,moja frendica je tu oko mjesec dana,ima skroz zgodne stvarčice i niko ju niš ne pita danima, ali jednostavno nas je jako puno i treba vremena da se probiješ.
2012 11 28
@Dani20 ok su cijene ,možda bi mogla neke majčice malo spustiti :) vmanna0405 slažem se da nije uvjek zbog cijene ,jednostavno su neki profili više posjećeni :)
2012 11 28
Hvala AdrianaMatic,ne znam na koje stvari misliš,možda na kaput i jaknu ili ove muške stvari,razmišljala sam i ja o tome,problem mi je samo jer i poštarinu uvijek uračunam da ne gnjavim ljude još i s tim...
2012 11 28
onda je sve ok :D
2012 11 28
Bok, ja imam drugačiji problem! Naime, iako mi je većina stvari praktički nova stavljam minimalne cijene jer se želim riješiti stvari,zarada u drugom planu. I onda mi se događa da dobijem molbu za zamjenu gdje se npr. za novu torbicu koju prodajem za 50 kn (a koju sam pred mjesec dana platila 150) dobijem na prijedlog majicu ''Podravka brašno'' ili one obične Terranova koje svi znamo da se prodaju po 20-30, a ove su još k tome i nošene..zbog toga razmišljam da se više ni ne mijenjam jer očito nemaju svi obzira da čim je nešto kupljeno, odmah ne vrijedi pola cijene u dućanu. mislim možda je nešto očuvano, ali nema smisla prodavati po 10 kn manje nego u dućanu jer ne vidim zašto bi se netko gnjavio s kupovinom. i za kraj, ispravite mi neku cijenu ako mislite da može i manje =)
2012 11 28
Slažem se i ja,obično me cure pitaju za zamjenu,iako sam napisala da nisam za zamjene jer kad mi se nešto svidi javim se i ako mogu dogovorim se za cijenu,ako ne platim koliko je navedeno,ali neke cure traže zamjenu,a nemaju za ponuditi istovrijedan predmet ili precijene neke svoje rabljene stvari,a traže u zamjenu nove...
2012 11 28
1 2 3 4 5 6 7