Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

prihvatljivije cijene

Da i Leilany cijena vjencanice koju si stavila je vise nego povoljna sa obzirom da svi znamo koliko je najam u salonu i steta sto i u salonima daju mizerne cijene za otkup.....a Adriana sa obzirom da sam vidjela tvoje radove i znamo na kojoj su cijeni, vise su nego povoljni i kako sam rekla sa krpice na Krpu [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2012 11 28
Ja sam za sve artikle stavila cijene dakako puno manje nego što su zapravo koštale, ali ima cura kojima je i to preskupo, i nije uopće problem snizit cijenu, dat nešto na poklon... Dapače, to uvijek dobro dođe.. Imala sam priliku kad mi je cura rekla da mi cijena nije realna, i eto, odmah sam bez razmišljanja snizila to.. Poštarina je uključena u sve cijene, čak i kad se snize... :)))))
2012 11 28
@aglaicaa, da vidla sma ih kad sam ja sebi kupovala startasica, mislila sam ili te ili startasice ,ali ovih je bilo samo od broja 38 pa na dalje ,a to mi je veliko [:hihot] mislim možda su tad bile na sniženju, ne znam ;) @AnnyDizajn,hvala ti, stavila sam na krpu Krpu hihi , pa ćemo vidjeti kaj bude od toga :) Gledala sam od ostalih tako radove i smatram da sam ipak u nekakvom dobitku što su cijene malo niže ,jer ja s time uspijem pokriti sve troškove za materijale i nekih 5-10 kn , ovisi o tome koliko se radi ,naplatim svoje ruke ,jer svi znamo u kakvim vremenima smo i sumnjam da netko ima novaca za nekakvu narukvicu dati 150 kn [:tuzan] @Josipa, apsolutno da, ja sma isto za to ,uvjek mogu sniziti cijenu jer ipak, i ja kad nešto tražim,ako će mi biti previsoko pitat ću nekoga da snizi to... mislim da je onda u redu da i ja to napravim drugima [:smijesi]
2012 11 28
Mozda cak odlucim nesto i kupiti ovdje dok vidim vase cijene [:kesi] ocijenite i mene [:hihot]
2012 11 28
@TinaValentina19 apsolutno je sve povoljno i realno,malo upada u oči ova LTB košulja jer odudara od drugih artikala,al i dalje mislim da je cjena realna ako je jedanput samo obučena :)
2012 11 28
Hvalaa :) decko ju je skupo platio, sviđala sam se na prvi pogled, jednom obukao i to je to [:jezik]
2012 11 28
Adriana bas mi je drago da si tamo [:smijesi] ...tako ti meni kad si sve naplatim od jedne haljine ostane taman da si popijem jednu finu kavicu i nastavim dalje...... [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2012 11 28
Hej, eto da se i ja ukljucim :) Ocijenite i mene [:kesi]
2012 11 28
hahaha, joj tak ja sa skoro svim stvarima :S pa da, mislim ja ovo više iz gušta radim, jer to volim :)
2012 11 28
@MalaProdaja kao i svima nama ostalim skroz su ok cijene :) Joj curek,kak nam se ne javi ni jedna koja ima milijun kuna majicu :P
2012 11 28
Hvala :D Hahah a bilo je takvih, vidjela sam nedavno štikle za 1500kn, ako opet naiđem na tu curu stavit ću je ovdje [:smije]
2012 11 28
cure cijene su vam ok , relane :) moze misljenje o cijeni mojih krpica :) hvala [:poljubac]
2012 11 28
hiihi, mene sad zanima, ja imam jedne štikle , marke a shoo, jako su lijepe , od prave kože i drvenu petu imaju , brand je inače jako skup ono od 1500 - 2000 kn , to su im uobičajene cijene, ja sam svoje nosila 2 puta i poslije toga nikad, nije da mi nisu lijepe nego jednostavno to su više štikle za ovak na kavu na špici subotom, a ja nisam baš taj tip cure. haha ove moej su koštale 1800 kn i sad me zanima ,dal da ih prodam ovdje i po kojoj cijeni ? žao mi ih je prodati za tipa 200 kn ,a opet nekako mislim da ako stavim bilo što više od 500 kn da će izgledati glupo i bezobrazno itd.. XD
2012 11 28
@kovrcica, cijene su super ,jedino je moždao naj HM pulover preskup za nekih 10-20 kn, sve ostalo mi se čini korektno :D
2012 11 28
@Adriana oke mi je za neku marku koja je bas bas skupa staviti toliku cijenu, ali ako su one iz kineske i ne znam one koje mozes u robertu na svakom snizenju kupiti ispod 100kn nabiti cijenu to vec nije ok. Stavi ih ovdje ili pokusaj oglasiti na nekim drugim stranicama [:smijesi]
2012 11 28
1 2 3 4 5 6 ... 7