Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

prihvatljivije cijene

evo spusten je i pulover na 100 kn :) hvala :) a vezano za tvoje shoo stikle slazem se s malom prodajom :)
2012 11 28
što da ih onda stavim za nekih 600 kn ? jel to previše ? [:smijesi]
2012 11 28
ja sam naišla na svakakve cijene ovdje... negdje si pomislim "joj gle jeftino" - a onda skužim - nije uračunata poštarina... [:sokiran] tako da negdje izgledaju cijene na prvi pogled (pre) jeftine - a onda vidiš da je to bez poštarine. kod mene su sve cijene sa preporučenom poštarinom + onom spužvenom kovertom - sve to je već uračunato u cijenu artikla (a to je u prosjeku 15-20-25kn sveukupno) [:zaljubljen] pa mislim da mi cijene nisu skupe (dapače, neki su mi rekli sa ove stranice da je prejeftino) - meni nije cilj obogatiti se i zaraditi na ovoj stranici (a ne bi ni mogla obzirom na cijenu) - nego čisto da prodam stvari koje mi ne trebaju, a žao mi je dati u caritas jer tamo one žene uzimaju prvo sebi a ne siromašnim ljudima. kiss [:poljubac]
2012 11 28
nije previse :) smatram da svaka roba nade svog kupca :) :)
2012 11 28
SanjCi slazem se ovo s caritasom..nazalost istina je...to rade zato sam ja neki dan susjedi dala pune dvije vrece svoje stare robe ako joj je dobro,super,a ako nije neka baci..... [:smijesi]
2012 11 28
Hajj...ocijenite i mene... [:smijesi]
2012 11 28
U mom dućanu najskuplja stvar je Guessova haljina od čiste svile,plaćena gotovo 1300 kn na sniženju. Nije ni etiketa skinuta,na njoj je regularna cijena od 1800 kn. Kad sve to uzmete u obzir,za onog ko si može priuštiti,cijena je povoljna. Naravno da bi još nešto spustila,bar za kavu,ali za neku sitnu lovu ju nedam pa makar ju nikad ne prodala,kruha ne traži. @AndrijanaMatic ista je stvar s tvojim cipelama. Probaj pa ćeš vidjeti. Btw,obzirom da si glavni komentator [:kesi] ,možeš prokomentirati i moje krpice. 70% stvari je novo na vješalici ili u kutiji(obuća)
2012 11 28
glavni komentator [:hihot] @Ronnie , cijene su ti skroz u redu ,osim kaj su starke mrvicu preskupe s obzirom na to da imaju oštećenje ;) @manna0405 cijene su ti sasvim ok, imaš dosata novih stvari ono s etiketama i to i mislim da je ok da ih tako prodaješ po malo višoj cijeni onda :) naravno ne po dućanskoj,ali po tako malo višoj je stvarno u redu :)
2012 11 28
pozdrav cure! voljela bi da prokomentirate i moje cijene...stvarno se teško odlučim kak da odredim cijenu a opet imam neke stvari koje stvarno vrijede i duplo ili troduplo sam ih snizila u odnosu na originalnu cijenu...hvala unaprijed na svim komentarima [:smijesi] LP
2012 11 28
ako imate volje i vremena, bacite pogled i kod mene, prijedlozi su i više nego dobrodošli :) samo napomena za crvene cipele, to nije ta cijena,piše u opisu da je okvirna ... @ SanjCi misliš li da bi bilo bolje da odmah uključim poštarinu u cijenu? Moje cijene su bez poštarine, ali po nekako sam računalo oko 10 kn poštarine... kad ono danas pošaljem prvi paketić, na cijenu od 40 kn naplatila poštarinu 10 kn, da bih na kraju to poslala a ono poštarina skoro 20 kn [:hihot]
2012 11 28
ispričavam se zbog grešaka u pisanju, komp mi šteka pa onda više ne znam ni što sam napisala ni u kojem padežu [:smije]
2012 11 28
Bok svima! [:smijesi] Jesu moje cijene prihvatljive?
2012 11 28
@SanjiCi , u moje cijene nisu uračunate poštarine ,ali uvjek nekako računam istu poštarinu - za manje stvari 10, za veće 15 kn, ako ponekad ispadne više ,nema veze ,ja to nadoplatim ,nije problem :) @cilacila sve cijene su više manje ok, malo mi se čini možda kozmetika skuplja, ali znam da je to sve inače preskupa kozmetika , tako da su cijene opravdane ;) @missgreen sve cijene skroz u redu :D
2012 11 28
vquerida , baš sam maloprije gledala ovu crnu suknju, kako bi je kupila al nemam novčića ni male trenutno :/ inače cijene su ti skroz prihvtljive :) Većina cura koja se sad javila fkt ima cijene koje bi trebale inače biti na krpuicama :) [:smijesi]
2012 11 28
@adriana...šminka je stvarno nova i nekorištena a svaki taj ruž u parfumeriji dođe 100-150 kn više od cijene koju sam ja stavila..tak da shvaćam da se nekima to čini puno al za takvu kozmetiku je to vrlo povoljno..budući da sam ih sve platila punu cijenu u parfumeriji itekako znam [:sramezljiv] ...hvala na kometaru i pozdrav svim curama...ako imate još koji prijedlog svakako je dobrodošao ;) [:smijesi]
2012 11 28
1 2 3 4 5 6 7