Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Kasnjenje menstruacije uz pilule

Pozdrav cure Pijem pilule 2mjeseca prvi mjesec mi je nakon zadnje pilule menga mi je stigla nakon 3dana ujutro, osmi dan sam zapocela s novom kutijom i prije tri dana popila zadnju pilulu, znaci sada bi trebala dobiti ali nikako.... Osjetila sam bolove jo prije tri dana u donjem dijelu trbuha, juce nista i danas opet malo osjetim ali nista.... Jeli tko bio u slicnoj situaciji i postoji li mogucnost da sam trudna iako sam pila pilule redovito jednom mi se dogodilo da sam 3sata kasnije popila i 1sat ranije
2013 08 03
2 mjeseca je malo i vjerojatno ti se još organizam privikava na to, jer ipak su to hormoni. Meni je isto trebao koji mjesec da se sve stabilizira, a odonda je sve super redovito, u dan znam kad trebam dobiti. :)
2013 08 03
Meni ti zna doći tek kad popijem 1. tabletu iz sljedeće kutije,znači nakon pauze...Doduše kod mojih je pauza samo 4 dana.
2013 08 03
Mislim da nema bas šanse za trudnoću. To se i meni zna dogodit (kao i bez pilula, nekad stres, bazen,,,) ali dođu kroz koji dan. Mislim da ne bi trebala brinuti [:smijesi]
2013 08 03
Inače,za cure koje koriste Yaz-u Sloveniji su oko 7 €,kod nas su zadnji put kad sam kupovala bile oko 150 kn.... [:vrti]
2013 08 03
Juce sam dozivila ogromni sok i jos nisam dosla sebi pa mozda ima utjecaj.. Neznam ovo me jos vise zabrinjava jer nismo koristili uz to metodu prekinuti snosaj nego, el... I jos sam bila prosli tjedan na moru i promjena klime
2013 08 03
Ne brini stići će, ja sam pila pilule do prije 3 mjeseca i to 3 godine. Sve bilo ok, nije uvijek isti dan dolazila, naročito u stanju stresa,kad sam imala ispite jedan ciklus mi je preskočila zbog stresa. Tebi se organizam tek privikava na njih. A to što ne piješ uvijek u isto vrijeme nije problem, ja sam imala običaj piti u 21 h , ali se desilo da sam zaboravila pa sam popila ujutro tu zaboravljenu. Sve ok ne brini :)
2013 08 03
Ma dont worry,,uz sve šta si nabrojala - potpuno normalno!!! Sigurna sam! I ne moraš pazit, zato ih i pijes, meni sise pokazale kao 100 posto zicher. Otpusti se [:smije] dobit ćeš ...
2013 08 03
Ne sise nego meni Su Se [:hihot]
2013 08 03
Hehe :) Hvala vam cure malo mi je lakse sada :) al imam osjecaj neki u donjem dijelu trbuha i nikako pa nikako...
2013 08 03
Nemoj mislit da te plasim,ali ja sam ih tako pila 2mjeseca, ostala trudna nisam ni znala da jesam,menga normalno dolazila 3 mjeseca,.a onda spontani izazvan pilulama..
2013 08 03
Nemoj se brinuti. Nema straha ukoliko ih popiješ unutar 12 sati (a ako i taj rok prođe, još si neko vrijeme zaštićena). Nemoj si stvarati stres bezveze, zbog toga isto hoće kasnit. Čim je više očekuješ, to više kasni! [:hihot] I probaj vježbat nešto, meni onda brže dođe. Da, u Sloveniji tri paketa Yaza kupiš u vrijednosti jednog našeg.
2013 08 03
draga... šok i stres ti može uvelike promijeniti ¨kolotečinu¨ organizma.... moguće je da ce ti kasniti zbog toga... brine me taj dio s 33h bez popijene pilule. no ako mi kažeš prvi dan zadnje menstruacije i otprilike zadnji snošaj prije te zaboravljene pilule, izračunat ću ti vjerojatnost za trudnoću. mada po ovom što govoriš- da te stomak boli kao da ćeš dobit mengu je dobar pokazatelj da nisi trudna... :D ubuduće se ne zezati s pilulama [:jezik] e sad, kad smo već kod te teme- ako itko od vas čije su mjesečnice redovite ne dobije mengu po par mjeseci, a nema šanse da je trudan i ako usprkos nedostatka mjesećnice ima feeling da treba dobit molim vas da obavezno odete kod doktora da ne bi došlo do unutarnjeg krvarenja. LP
2013 08 03
Ajme meni.. Nadam se da ce doc ako ne odma ginekologu
2013 08 03
Ne 33h nego samo 3h, jeli mogu ta 3h imati utjecaja nekakvog
2013 08 03
1 2