Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

o aukcijama

ne shvacam jednu stvar...kako da ja znam koliko je bidova poslano prodavacu...u ovom slucaju on moze slagati zar ne? Mislim da vam i nije bas nesto posebno to sve isplanirano...steta sto se ne moze komentirati ispod slike...ovako nema smisla. Jel jedino meni to nije jasno ili nas ima jos? [:kesi]
2013 08 15
Nije niti meni! ;)
2013 08 15
bome ni meni [:kesi]
2013 08 15
niti meni [:smije]
2013 08 15
Jedino kako bi se to moglo popraviti malo je da se u opis slike stavljaju imena korisnika koji su bidali. (ili linkovi, svejedno) No i to bi imalo svoje ''rupe''
2013 08 15
eto nije ni meni...mislim da bi bidanje trebalo biti ispod aktikla i sve vidljivo, tako da ako je npr. početna cijena 30kn + bid 5kn, zna se koji je idući po redu... i onda nemože netko reći da je cijena do sada došla na npr.70kn, ako je ispod vidljivo da je npr. samo jedan ili 2 bida na tu istu stvar...
2013 08 15
Ili neka oni koji bidaju stavljaju artikl pod omiljene [:smijesi]
2013 08 15
eh.. sada ja idem probati...ako ima tko kakav prijedlog, prihvaćam, izaberite jednu stvar iz mog kataloga i ja ću je staviti na bidnje - vidljivo naravno... [:hihot]
2013 08 15
...a šta ako artikli vec stoji - od prije - nekome "pod omiljenima", opet se nece moci "uci u trag"??? Obzirom da se bida prodavaču u inbox - neka svatko pita - tko je bidao, a prodavac je dužan osobi reci (lako se to dalje provjeri)! Al cisto sumnjam da je 100 ljudi bidalo neku stvar, daj Bože da je 1 osoba bidala [:smije]
2013 08 15
Slažem se sa SanjCi ipak..kao i na svemu ovdje,sve ovisi o samim prodavačima i njihovom poštenju:) Ali vrijedi pokušati!
2013 08 15
e sada mi nije jasno, pa jel' se mora bidati u inbox ? zar nesmije biti ispod artikla koji je na bidanju stajati ponude tako da se vidi stvarno stanje???
2013 08 15
(y) bas to.
2013 08 15
Moglo bi se napraviti tako da se ispod artikla pišu ponude i trenutno stanje,iako će uvijek bit onih koje će muljati,ali mislim da je ipak većina poštena kojoj je cilj riješiti se stvari..
2013 08 15
Cure svaki prijedlog je dobrodošao, to je naša aukcija za sve koje želimo kupovati i prodavati na aukcijama. Baš razmatramo to bidanje i mi slažemo se da bi za sad najbolje rješenje bilo da svatko tko bida napiše u opis artikla svoje korisničko ime i bid.
2013 08 15
pa nije potrebno korisničko ime, jer svatko tko ostavi poruku tj. bid ispod artikla na aukciji vidi se tko je i da je bidano... ili?? [:sokiran] malo ste me zbunili... [:smije]
2013 08 15
1 2