Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

prodane stvari

bilo bi stvarno super kada bi svi brisali kada prodaju cemu svrha da artikl stoji i da pise PRODANO meni osobno bas ide na zivce kad slucajno naletim na nesta sto mi se svida i onda skontam da pise prodano...
2013 08 15
bravo,to i ja mislim napisati neko vrijeme pa svaki put zaboravim
2013 08 15
Slažem se [:smijesi] uvijek izbrišem kada prodam ili mijenjam, nije ni pregledno a i uostalom to više nije moje.. ..također si isto tako nađem neku stvarčicu a kad ono "prodano" [:frustriran]
2013 08 15
čekam da kupac javi da je roba preuzeta i onda brišem. mislim da se curama desi da zaborave obrisati posebno ako imaju više stvari u dućanu [:smijesi] ne vidim neki drugi razlog ostavljanja prodanih artikala...niti korist kakvu od toga
2013 08 15
Kako se računaju mjesečni najpopularniji korisnici? Prvih 50 najpopularnijih korisnika se računa po ocjenama ("ratingu"). Formula za izračunavanje popularnosti se sastoji od broja pozitivnih komentara (kao glavna sastavnica), prodanih artikala (vrijede samo ako je predmet označen kao prodan), mislim da je to radi ovoga [:smijesi] [:smijesi]
2013 08 15
Ja skoro svaki put kad nešto tražim i svidi mi se jako i pogledam i piše PRODANO, pa užas [:hihot] [:hihot] Ja izbrišem kad dođe do kupca [:zaljubljen]
2013 08 15
Ni meni to nije bilo jasno i u početku mi je smetalo,al više ne. Ono što mi još uvijek smeta je mogućnost davanja ocjena bez da išta kupiš jer se nigdje ne registrira da si nešto kupio i možeš dijeliti ocjene i da ne stupiš u kontakt sa prodavačem [:sokiran]
2013 08 16
slažem se sa vikisom. samo ne razumijem čemu to, pa nije ovo natjecanje tko će imati bolji rating -.-'
2013 08 16
tema koja se samo ponavlja i ponavlja i ponavlja [:pospan]
2013 08 16
jel vrijedi ako predmet prijavimo? jel ga izbrisšu onda?
2013 08 16
trebalo bi napravit da se automatski brišu artikli označeni kao "PRODANO" nakon npr 2-3 tjedna također cure su već objasnile da je za rejting apsolutno svejedno što se s predmetom dogodi nakon što stavite status "PRODANO", izbrisali ga ili on ostao ulazi vam u rejting. dakle ne postoji aposlutno nikakav razlog da to ostaje tema se već provlači redovito iznova i iznova pa bi bilo dobro da apeliramo na admine da se nešto napravi u tom smjeru jer neki artikli stoje već mjesecima tu iako su prodani [:smijesi]
2013 08 16
gothiclolita ja nisam toliko dugo na ovoj stranici tako da nisam jos ni pregledala sve teme...napisala sam ono sto bi trebalo po mojem promjenit...a koliko vidim ima nas jos takih... nije nista osobno samo se malo razocaram kad mi upadne u oko nesta zgodno a ono PRODANO :)
2013 08 16
za curu uopće nemam komentara ovdje stvarmo možeš naići na sve od prekrasnih curki do prestrašnih koje misle da jer se skrivaju iza nadimka nitko im ništa ne može... eh... ali ok mi je ostavit "još neko vrijeme" ali ne "još nekoliko mjeseci" razumiješ [:kesi]
2013 08 18