Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Djevojke pomoćć!!

Upao mi je mobitel u vodu, naime on se pali, ali ekran ne radi, tj blica ... Sušila sam ga, nije mi ništa drugo palo na pamet, nego fenom. ( Zeznila sam, ali nisam znala što drugo u tom trenu) Mobitel je novi, xperia J... Sada sam našla na internetu da se stavi u rižu, jel itko to pokušao? Mislim ga sutra odnjeti u vip, imam garanciju, no ne znam da li pokriva i takve kvarove garancija, zna li itko ??? [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2013 08 18
Sve što je tvoja greška garancija ne pokriva. [:tuzan] (Iako nekada neće ni ono što je njihova, odnosno tvornička greška, pokriti garancija. [:frustriran] )
2013 08 18
mislim da ti tu garancija nebu pomogla.... ali probaj ga osušit do kraja...
2013 08 18
Na zalost ne pokriva to garancija , ja sam svoj mob pivom [:hihot] zalila i glupo mi kasnije bilo sto sam uopce otisla u t centar , malte ne su vristali od smjeha u stilu kako je mi je palo na pamet doci [:tuzan]
2013 08 18
Ajme, ako ova riža ne izvuče vlagu ja ću se ne znam što [:place] Kikapvn jel ti mob radi sada? meni je baš cijeli upao u vodu [:ljut]
2013 08 18
Doooobro ga osuši, i kroz dan dva bi trebao doći sebi, meni je samsung s2 proradio1! Upao u more, i nakon toga sam ga prala u kanti vode [:smije] pa sušila, i sve 5!!
2013 08 18
Moj frend je probao to s rižom sa yt ,jer je ubacio hlače s mobom u vešmašinu [:hihot] Riža nije pomogla [:hihot]
2013 08 18
ja sam svoj prvi mobitel prije 11 godina polila kolom, tj.upao je u čašu kole i garancija je to pokrila [:hihot] al to je bilo prije 11 godina, tak da ne vjerujem da se i danas to može stavi u rižu jer ona skuplja vlagu
2013 08 18
MalaLeptirica, kako da ga sušim ? Kažu da fen za kosu samo odmaže, da raširi vlagu po mobitelu :/
2013 08 18
Meni riza nije pomogla.
2013 08 18
Ako i ostane u tom stanju, vjerojatno nije skup popravak, a može biti (iako je prije do nekog spoja) i do ekrana, a ekran sam neki dan prijateljici (koja ga je bacila o zid) naručila za 200kn s e-bay-a
2013 08 18
[:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place]
2013 08 18
garancija ne pokriva.nedavno je meni sin bacio mobitel u kantu vode.sušila sam ga vani na suncu i sa fenom. ja se napravila luda i odnila ga na popravak.ali su mi lipo poslali sve poslikano di je voda unutra uništila.i da to ne spada pod garanciju.
2013 08 18
Imam samsung galaxy s4 i mi je pao na pod ( vise puta) i prestao je radit. Odnela sam isto u vip i popravili su ga besplatno. Garancija je naravno vrijedila. Tako da ja mislim da trebaš odnijeti ako ne proradi.
2013 08 18
frendici nedavno upao, pustila ga da se susi koji dan i proradio.
2013 08 18
1 2 3