Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nije moje nego......

Drage moje kolegice, Ne znam da li Vas al mene je uzasno pocelo nervirat kad me neko pita za zamjenu ili ja nekog sta ispada da 69 % stvari na profilu nije od doticne nego od seke,mame ,babe,rodice,strine, kume,suside.....I zato otvaran ovu temu da bi vam dala mali savjet ;PRVO PITAJTE JEL SVE TVOJE!!!! [:jezik] [:jezik] [:jezik]
2013 08 22
haha istina [:smije] ili kad se dogovorite za zmjenu i ona odustane u zadnji tren, jel joj je eto, muz to upravo danas kupio [:hihot] [:hihot]
2013 08 22
hehehehehe.... i meni se par puta desilo, ma to su samo blesavi izgovori [:hihot] dosad omiljeni mi je "obećala sam kumi tu majicu pa ti se javim kad se ona meni javi".... ah te kume, ova se ne javlja već 2 mjeseca [:smije]
2013 08 22
ja mislim da je to sve 100% njihovo, samo izmišljavaju toplu vodu kao nije moje, od prijateljice je, samo prodaja. ja barem odmah kažem da nisam za zamjenu, ne izmišljavam
2013 08 22
Ili misteriozno svi malo bolji artikli koji bi se po njihovom misljenju mogli prodat budu oznaceni kao prodani a nakon dogovora o zamjeni opet se stvore u izlogu. Odvratno [:frustriran] [:frustriran]
2013 08 22
di nađe taj iznos 69...prosto zvuči [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 08 22
Na mom profilu zaista i nije sve moje. Nas je 3 cure u kući. Recimo cijenu robe koja je moja određujem ja sama dok ostalu robe moji kažu cijenu i za neke stvari oće spuštat cijene za neke ne. Iako vjerujem da se puno njih izvlači na to jer nemaju muda reć ''neću zamjenu sve ti je gadno u trgovini'' ili '' ne želim spustiti cijenu.točka''. Ja bar s tim nemam problema, ono što mislim to i kažem.
2013 08 22
Devil-meni jedna odustane jer je kupila već sandale baš taj dan kad je u banku krenula meni uplatit...kaže ne smi više jer će ju muž ugurat u kutiju od tih cipela...nti-uguraću te ja ako on neće [:hihot] [:hihot]
2013 08 22
Uglavnom na profilu pise ako neko dijeli svoj profil. Tada mi je to ok. Ovako bas ispada da te u zdrav mozak..... [:hihot]
2013 08 22
Ups tek san skontala da 69 ima i onoooo znacenje [:smije] [:smije] [:smije] Vragolice!!!! [:hihot]
2013 08 22
smisnamala [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 08 22
ne kupujem gaće i rabljene tampone. pa me zaista ne zanima jel je il nije od prodavacice, koja uvijek moze lagati, uostalom. zanima me je li u opisanom stanju. [:smijesi]
2013 08 22
e cipe cipe...a što ako ako je od babine babe babe...doduše je u tom je stanju, al babine babe baba živi iza sedam gora iza sedam mora....a stvar na njenom profilu [:hihot]
2013 08 22
inace 69 mi je kucni broj. mmmmmmmmmmmmm [:smije]
2013 08 22
ma daj, možeš sasvim pristojno reć "sorry nisam ništa našla" ili "cijena je fiksna" bez "sve ti je gadno" i inih gluposti i djetinjarija. s tim da u djetinjarije spada i to "nije moje nego od frendice". ne kužim kako je ikome praktičnije da njih 36ero dijeli profil na krpicama. šta, i na fejsu to rade? ma smijehovi čovječe. ja radim u srednjoj školi ali šta sve vidim po ovom forumu, to je pregenijalno [:smijesi]
2013 08 22
1 2 3