Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

savjet oko slanja! molim hitno

svakako se slažem s curama, možda i nije cura neka prevarantica, ali nikada ne šalji prije vidljive uplate, jer svakakvih ima...a ipak nije mala suma u pitanju... ako je ona ozbiljan kupac..neka prvo ona lijepo upalati...a tek ti onda šalji..ako počne muljati..znaš na čemu si...
2013 08 23
evo njezin odgovor, napisala sam joj da ne mogu dok novci ne sjednu na racun i da mi je zao. odgovor: na pošta rade do 12h, a banke na rade, imaš prav. Tako da bi ti imela novac u torak, ali ja idem sam ipak platiti sutra. U ponedjeljak ujutro nebom imala toliko vremena. Prekasno mi ne znači ništa, trebam svog materijal. Već imam neke, neke še moram kupi još. Ovo na razumijem šta misliš: nikakvu povratnu informaciju. Ja ću vam dati moju adresu. I Slikam dokaz o uplati potvrdio sa vašim adresom?
2013 08 23
svejedno...ništa dok ne vidiš na svom računuuuu...ako oće oće pristojno joj to objasni i ćao đaci.. iako ne znam kako se sporazumjevaš s njom... [:hihot]
2013 08 23
krki dear[:poljubac]
2013 08 23
lijepo sam objasnila, ona prvi put cuje da je moguce opozvati uplatu, ali ja znam da sam to vidjela negdje.zao mi je, cura ne djeluje ko muljatorica, ali pusti ti to... [:kesi]
2013 08 23
Ne šalje se dok uplata ne sjedne. I točka. Pa cijeli forum je pun cura koje šalju jer im se druga strana zaklinje da će uplatiti pa na kraju ne vide ni lovu ni predmet. Pamet u glavu [:smijesi]
2013 08 23
ne šalji nitša dok ne vidiš pare
2013 08 23
slažem se sa curama! ne šalji prije vidljive uplate.. uči na pogreškama drugih [:sramezljiv]
2013 08 23
1 2