Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Ispadanje kose - pomoć !

Počela mi je poprilično ispadati kosa, prepolovila se u mjesec dana :/. Imate pi kakav savjet ? Jeste probale koje preparate i koji su najbolji ? Hvala !
2013 08 25
Kosa se mijenja i vlasiste obnavlja u principu svake 4 godine i to obicno u jesensko vrijeme...jedan od drugih uzroka moze bit stres ili poremecaj hormona stitnjace i tu ti neki bas preparat kao preparat nece puno pomoc.....
2013 08 25
Šamponi iz ljekrane... Fitoval i sl. Ovisi koliko love možeš izdvojiti... [:sramezljiv]
2013 08 25
To ti je možda ako često mijenjaš šampone. I ako regenerator stavljaš na cijelu kosu to ti ne valja,od tog ti kosa gubi volumen i počne ispadati.
2013 08 25
Polako,nemoj paničariti, to je sad vrijeme kada kosa ispada najviše, s ljeta na jesen i u proljeće.Barem su meni tako rekli. Savjetujem da odeš u ljekarnu na besplatan pregled vlasišta ako ima još u kojoj ljekarni, a možeš usput pitati i za savjet. Osobno, meni su najviše pomogle inneov kapsule. Ne bi mi kosa ispala, ali se doslovno prepolovila količina vlasi. I to mi se uvijek dešava u ovom periodu. Mislim da ima i šampona protiv ispadanja.
2013 08 25
Nije stres sigurno, a štitnjača mi je super (išla sam na pretrage). I nije od farbanja jer farbam kosu svaka 3 do 4 mjeseca. Koliko košta taj fitoval ? Šampone ne mijenjam, prala sam s jednim dvije godine ali sam sad prešla na drugi, a kosa mi je otpadala i prije nego sam prešla na ovaj drugi šampon.
2013 08 25
Najbolji,najdjelotvorniji i najjeftiniji ti je caj od koprive..s tim si peri kosu,masiraj vlasiste i na kraju operi nekim organskim,prirodnim samponom.
2013 08 25
Neznam... mali dođe oko 30 kn... nezz kolika je militraža. Izguglaj [:pospan]
2013 08 25
Ma znam za to sezonsko ali nikad do sad mi nije ovako ispadala kosa :/. Budem onda otišla na taj besplatni pregled pa ću vidjeti što će reći
2013 08 25
Fitoval je zakon (40-50-tak kn) [:smijesi]
2013 08 25
I meni je Fitoval puno pomogao, no čak mi je bolji Subrina Recept + losion koji ide uz šampon. [slika:1b3ac837-548d-4f56-b398-ba765ab60420] Glava mi je bila puna malih sitnih dlačica [:zaljubljen]
2013 08 25
Šampon koji bih ti ja preporučila ti je Batista
2013 08 25
E za ovaj subrinin sam vidjela dobre recenzije, budem ga probala. Sjećam se da sam prala s nekim od koprive neko vrijeme ali se ne mogu sjetiti koji je to bio.
2013 08 25
Možeš probati i Pilfud (generičko ime je minoksidil) ali ima ga uglavnom po svim ljekarnama. To je baš farmaceutski pripravak koji se koristi u liječenju pretjeranog ispadanja kose! Imaš sa ljubičastom i plavom etiketom, ljubičasti je jači (20 mg)!
2013 08 25
ja sam imala isti problem prošle godine u 11-12mj, užas živi je bio koliko mi kose ispadalo. kupila sam DUCRAY ANACAPS, oko 100 kn dođe, to su ti tablete protiv ispadanja kose, traje kutija 1 mjesec. ja sam popila tu 1 kutiju, i vidno sam primjetila da mi se smanjilo opadanje kose uhuhuhu... a uz to sam koristila FITOVAL ŠAMPON.. i još ricinusovo ulje sam utrljavala u kosu.... TO TROJE - DOBITNA KOMBINACIJA..... barem meni.. /nikad više se nije ponovilo ono luđačko opadanje kose ko zimus/
2013 08 25
1 2