Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cijena na upit?

Neka mi netko pliz objasni smisao toga? Hrpa korisnica sve svoje artikle oznace sa jednom kunom? I onda napisu sa strane da ne kostaju artikli 1kn i da je cijena na upit... Daj pliz ljepo oznaci kolko sta kosta i kolika je otprilike postarina... Neznam za vas ali mene takve stvari odbijaju u startu! [:tuzan] [:sokiran] Premda mi se neke stvari i svide iz principa ne posaljem poruku! [:vrti]
2013 08 26
Također [:smije] Ili cijena LOT-a i ispod slike cijena svakog artikla zasebno što nakraju kad izračunaš ispadne i troduplo...dakle koliko ja znam lot je sve sa slike [:vrti]
2013 08 26
Kad to vidim, bježim koliko me noge nose! [:smije]
2013 08 26
To mi tako ide na živce...odmah odustanem...
2013 08 26
to je iskušavanje, prvo vidi kolko ima zainteresiranih pa onda koliko može izvući za određenu stvar :/
2013 08 26
"Kao hahaha, pa niste valjda toliko glupi da mislite da je artikal stvarno 1kn?" seriously???? i onda takve cvile vec mjesec dana da ne prodaju nista.. pitam se zasto [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 08 26
Također, odbija me to odma u startu, a često san znala i otvorit temu di bi se sprdale može li za 2kn, a da bude 1kn poštarina [:sramezljiv] [:hihot]
2013 08 26
i ja sam naletjela na par lijepih lotova, piše 50kn, ja si mislim vau, predobro i kad ono, u opisu svaka stvar 50kn [:place]
2013 08 26
Ja sam imala jedne cipelice gdje sam stavilaa 1kn-ponuda. I cura se javila i dala ponudu i ja pristala. Ona je bila zadovoljna a i ja. i da bi na kraju došle do toga da smo se mijenjale i da smo obje super zadovoljne.
2013 08 26
Garavusa: LOL [:smije] [:smije] [:smije] Teja: Očito imaju neku taktiku, al to im baš na krpicama i ne pali.... [:smije] [:smije] [:smije] Slavica: to je okej, ako neznas oliko bi itala za artikl... al kad su ti sve stvari na profilu oznacene sa 1kn... ono [:boji]
2013 08 26
RedDevil13- A takve to i zasluzuju .. [:hihot] Iako najjače je bilo daleko kad je neka korisnica stavila da prodaje čokoladu [:smije] [:smije] [:smije]
2013 08 26
a neznam jel mi to bolje ili slika neke predobre robe ja uđem a piše RASPRODAJA U MENEEEEEEE pa glavu bi joj o zid [:vrti]
2013 08 26
uh da to isto.... ili neke super shuze.. i ono TRAŽIM... i cijeli profil sa slikama TRAŽIM i HVALIM SE [:znoji] [:znoji] [:znoji] [:znoji] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 08 26
Ja isto ne šaljem upit za tako označene stvari. Užasno me to nervira!!! Kaj bi se preko 10 poruka trebala s njom pregovarati oko cijene ?!? Nikome nije lako odrediti cijenu svojih artikala, pa neka se i one malo potrude... I fakat bi bilo vrijeme da cure nauče što znači LOT! A gotovo svaka druga na kraju prodaje pojedinačno stvari označene kao lot [:sokiran]
2013 08 26
Ja osobno imam 2 stvarcice i stavila sam cijena kunu, al napisala da se predlozi cijena..jer stvarno ne znam koliko bih trazila, a ako je razumno, naravno da cu pristati :) a najgore mi kad vidim tako neki lot, evo npr. bio je lot vestica, i pise cijena 50kn, nista u opisu da je pojedinacna cijena takva, a na slici 3 vestice i ja posaljem da zelim kupiti, da mi da broj racuna, kad ono 160 s tiskom [:ljut]
2013 08 26
1 2