Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Poštarina naša svagdašnja

Mene zanima što je postao trend, kad sa nekim dogovaraš za kupnju da ta osoba namjerno izostavi poštarinu kad ti uplaćuje za artikl...??? U zadnje vrijeme skoro stalno, džabe što ja to bar 2 puta istaknem u razgovoru da se dobro vidi kolika je cijena sa poštarinom, tj koliko se treba uplatiti... [:vrti]
2013 08 30
To naprave tako pa ako prođe prođe [:boji]
2013 08 30
I onda glume blesavce.. pa šta ti to meni nemožeš poslat na način da ja platim poštarinu... mislim mogu, al onda umjesto 10kn, će ti bit 30 i neš, pa ti vidi [:smije]
2013 08 30
mene bi bilo sram tako nešto napraviti [:smijesi] jer nije mi isto ako nešto prodajem za 20kn, pa ova izostavi poštarinu pa na kraju zaradim 10kn btw.meni su isto tako izostavili poštarinu,ali se nisam htjela svađati pa sam poslala. od sada neću opraštati
2013 08 30
Mislim da takve djevojke i računaju s tim da ti se neće dati svađati pa namjerno to naprave. Ja ne bi poslala dok mi se novci ne uplate ili neka onda plate 3 puta veću poštarinu, same su si krive.
2013 08 30
mene osobno ljuti kada imam kupca pa me pita dali može pt na mojh račun i još mi određuje kako da šaljem, u pravilu bi takve preporučeno i prioritetno, dobro da ne uvjetuju da hoće hp exspresom...
2013 08 30
@Moslavka - tako i meni. Ne uplati pt i kaže ovako mi pošalji : ... ma svašta
2013 08 30
Upravo iz tog razloga sam ja u sve cijene uračunala poštarinu. Inače šaljem preporučeno ili Tiskom, tako da cijenu artikla samo podignem za 10-ak kn i to je to. Tim načinom također izbjegnem zahtjeve da pošaljem obično, jer mi se ne da poslije nekome pravdati ako se paket izgubi.
2013 08 30