Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Gdje su aktikli?

Pozdrav! Željela bih znati događa li vam se isto što i meni. Naime, dodam novi artikl, nikako da mi se učitaju slike, 100 puta ispočetka stavljam.. i napokon uspijem... i idem pogledati da li se on nalazi pod listom najnovije stavljenih u toj kategoriji.... Njega nema!! Više puta sam provjeravala, čak obrisala pa opet stavila, ali on se ne nalazi u toj kategoriji uopće. (Ne znam da li smijem navesti koji je to artikl, da se ne bi ''promovirala''?)... Ima li netko sličnih iskustava i da li se artikl s vremenom pojavi ili što da radim? [:vrti] Hvala...
2013 09 04
Stavljaš li možda kao 1.sliku neku sa neta? Krivi taggovi? Ili tako nešto..
2013 09 04
krpice ovih dana stekaju pa je ja bar mislim zbog toga, a nevjerujem da ti je adminka izbrisala artikl (ako si nesto krivo navela u njemu ili napravila nesto mimo pravila) u tako brzom roku
2013 09 04
Meni samo zna pisati: Molimo pokušajte kasnije (ugl. nešto u tom smislu) i onda poludim i odustanem [:hihot] [:hihot]
2013 09 04
istina je to se i meni događalo..sigurno je do stranice..jako šteka u zadnje vrijeme..učitava se po pola sata pa me izbaci..malo živcira al šta ćeš.. [:jezik]
2013 09 04
meni isto tako nije htjelo...pa sam stavljala jednu po jednu sliku...probaj tako.... [:kesi]
2013 09 04
tako i meni, nedavno sam baš bila otvrila prije par dana isto temu o tome, ali ja sam mislila pošto nisam trenutno u hr. da je do interneta no ispalo je da je ipak do stranice... a ja već nazvala operatera da ga pitam, zašto ja nemogu na hr.krpice, što oni misle... [:smije] [:hihot] [:smije] isto kao i monysb, stavljala sam na kraju po jednu sliku i to danima jedva da sam uspjela staviti koji oglas.... pokušaj tako...ako imaš strpljenja ili jednosavno da pričekaš da se malo stranica "sredi".. [:zaljubljen]
2013 09 04
meni je bio problem u pregledniku...kad sam se počela logirati preko ggogle chrome umjesto internet explorera, sve je bilo za 10 [:smijesi]
2013 09 04
Hvala vam cure, mislim da je sada sve u redu... eto, nakon par sati sam provjerila i ispada da je sada artikl tamo... ali imala sam i takvih problema da neće učitat više slika... Čula sam već da stranica šteka i primjetila da je sporo... ali nisam još bila primjetila to ''ne prikazivanje''... Nadam se da će se sve srediti. Hvala vam što ste ostavile svoje mišljenje i sretno s prodajom/kupnjom [:kesi]
2013 09 04