Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Elektricna cetka za ravnanje kose

Bok cure, sorry ako vec postoji rasprqva na ovu temi, ali me zanima ima li neka od vas iskustva s elektricnom cetkom za kosu..? Imam dosta gustu kosu, srednje duzine i feniram ju okruglom cetkom. Ako ju ne isfeniram bude mi napuhana nekako, znaci nije prirodno ravna ni kovrcava, nego nesto izmedu pa me zanima jel bi odgovarala mom tipu kose. Hvala unaprijed na odgovorima :)
2018 07 17
Hej :) Nisam osobno probala,ali prijateljica je. Kaze da joj nista ne valja i da joj je puno bolje kad se opegla. Od te cetke joj se uvije u roku 2h. ali onda ima prirodno blago valovitu..
2018 07 17
nemoj se ni trudit ni bacat novce. Prvo, ta četka kroz gustu kosu ne prolazi. Eventualno kroz gornji sloj. Ona kao "izravna" kosu, ali je izravna identično kao da suhu kosu s tim valovima počešljaš najobičnijom četkom. Ispadne ravnije, ali pufasto. Ako ne želiš nositi prirodnu kosu( napuhana ti je jer je valovita, a četkom je prisilno ravnaš :) ), preporučujem uložiti u onu rotirajuću četku. Moja mama ima valovitu/ kovrčavu kosu, koristi tu četku i izvuče je divota, kao kod frizera. :")
2018 07 17
meni je ravna ali napuhana, a pegla mi ju previse sljepi, ali hvala na informaciji :)> ena763: > Hej :) Nisam osobno probala,ali prijateljica je. Kaze da joj nista ne valja i da joj je puno bolje kad se opegla. Od te cetke joj se uvije u roku 2h. ali onda ima prirodno blago valovitu..
2018 07 17
meni je ravna ali napuhana, a pegla mi ju previse sljepi, ali hvala na informaciji :)> ena763: > Hej :) Nisam osobno probala,ali prijateljica je. Kaze da joj nista ne valja i da joj je puno bolje kad se opegla. Od te cetke joj se uvije u roku 2h. ali onda ima prirodno blago valovitu..
2018 07 17
meni je ravna ali napuhana, a pegla mi ju previse sljepi, ali hvala na informaciji :)> ena763: > Hej :) Nisam osobno probala,ali prijateljica je. Kaze da joj nista ne valja i da joj je puno bolje kad se opegla. Od te cetke joj se uvije u roku 2h. ali onda ima prirodno blago valovitu..
2018 07 17
imala sam tu rotirajuću i kosa mi je predebela za nju, nikako mi nije odgovarala :( > SaraKedavra: > nemoj se ni trudit ni bacat novce. Prvo, ta četka kroz gustu kosu ne prolazi. Eventualno kroz gornji sloj. Ona kao "izravna" kosu, ali je izravna identično kao da suhu kosu s tim valovima počešljaš najobičnijom četkom. Ispadne ravnije, ali pufasto. > Ako ne želiš nositi prirodnu kosu( napuhana ti je jer je valovita, a četkom je prisilno ravnaš :) ), preporučujem uložiti u onu rotirajuću četku. Moja mama ima valovitu/ kovrčavu kosu, koristi tu četku i izvuče je divota, kao kod frizera. :")
2018 07 17
Imam blago do umjereno valovitu i napuhnutu kosu- imam i peglu i četku za kosu (ovu prodajem) razlika između pegle i četke jeste ta da pegla baš napravi glat ravno a četka ne, samo ju izravna i ono što sam još primjetila pegla slijepi kosu i recimo od nje mi bude drugi dan kosa kao već masna a s četkom ne- kosa je lepršavija i ne izgleda kao masna ali nema tog glat efekta
2018 07 18
Ja imam gustu, kovrcavu i dugu kosu..Ta cetka mi nemoze ni proci kroz nju a kamoli je izravnati, samo povrsinski i kosa se brzo vrati u prirodno stanje..Probala sam i odustala..Za tebe je bolja pegla, ja sam moju uspjela lijepo ispeglati i ostane ravna i glatka, osim ako je vlazno vrijeme tad se uvija..Samo sto mi treba puno vremena za peglanje pa mi se neda..Ako volis valovitu kosu, probaj je osusiti bez cesljanja, tako ti nebi trebala biti napuhana..Ja se cesljam prije pranja i samo osusim, lijepo se sloze i nije napuhana, a ako je pocesljam onda izgleda kao da je ima duplo vise..
2018 07 19
hvala puno na info :)> IrenaAR: > Imam blago do umjereno valovitu i napuhnutu kosu- imam i peglu i četku za kosu (ovu prodajem) razlika između pegle i četke jeste ta da pegla baš napravi glat ravno a četka ne, samo ju izravna i ono što sam još primjetila pegla slijepi kosu i recimo od nje mi bude drugi dan kosa kao već masna a s četkom ne- kosa je lepršavija i ne izgleda kao masna ali nema tog glat efekta
2018 07 19
hvala na info :D> fadila1966: > Ja imam gustu, kovrcavu i dugu kosu..Ta cetka mi nemoze ni proci kroz nju a kamoli je izravnati, samo povrsinski i kosa se brzo vrati u prirodno stanje..Probala sam i odustala..Za tebe je bolja pegla, ja sam moju uspjela lijepo ispeglati i ostane ravna i glatka, osim ako je vlazno vrijeme tad se uvija..Samo sto mi treba puno vremena za peglanje pa mi se neda..Ako volis valovitu kosu, probaj je osusiti bez cesljanja, tako ti nebi trebala biti napuhana..Ja se cesljam prije pranja i samo osusim, lijepo se sloze i nije napuhana, a ako je pocesljam onda izgleda kao da je ima duplo vise..
2018 07 19