Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Epilator PRIJEDLOG

Trebam prijedlog za neki dobar epilator, do nekih cca 300kn. Da ne čupa jako ako uopće takav i postoji. Nisam nikada koristila. Trebam najvise za noge i bikini zonu.
2018 07 22
Bila je još jedna svježa tema o epilatoru, većina nas voli Braun, zovu se Braun silk epil i onda su po brojevima 1, 3, 5, 7, 9. Mislim da im je 9 zadnji, taj je svemirski i najskuplji valjda. Kako izađe novi model ovi stari se malko snize. Ja sam kupila 5 pred godinu dana i dala sam za njega 600 kn. Ima sve moguće dodatke, svijetli u mraku, jedino ne funkcionira u vodi. Ovo što ste rekli da ne čupa jako...ovisi o području koje tretirate, važan vam je i broj pinceta. Imala sam dva dosad sa po 20 pinceta, sad imam sa 40. Brže ste gotovi što je više pinceta al mrvicu više boli. Nakon par godina tu bol više ne doživljavate kao bol...
2018 07 22
Ja imam Rowenta kupljen prije jako puno godina. 24 pincete ima.. sta ja znam nije lose a da boli,boli.. sve dok se nekako ne naviknes.. prije sam umirala od boli a sad je ok nekako..
2018 07 22
Imam Grundig LE 8820, oko 280 kuna 2 brzine, dođe u maloj torbici s zamjenskom glavom i četkicom za čišćenje Boli onako klasično, meni treba minuta, dvije da se priviknem kad krenem i onda ni ne obraćam pažnju, tako da ugl zadovoljna ☺
2018 07 22
Kod boli je dosta bitno i da se dlake čupaju nakon menstuacije, prije smo osjetljivije na bol pa eto možda nekome pomogne. A od epilatora Braun uvijek :D
2018 07 22
Ja imam Braun silk epil 9 i odlican mi je. Al isto zna bolit kad cupa, iako cupam vec dugo i navikla sam, al ipak... ja s njim ne depiliram prepone jer mi je jednostavno prebolno i ne mogu depilirat kako treba, znam uhvatit i kozu, jer ipak su prepone udubljene, a onda pribrojim zvizde. To radije prepustam kozmeticarki. Al za noge mi je odlican, prezadovoljna sam. Kupila sam i Philips lumeu sad, pa se nadam da mi u buducnosti nece bas tribat 😂
2018 07 22
> nefertiti111: > Ja imam Braun silk epil 9 i odlican mi je. Al isto zna bolit kad cupa, iako cupam vec dugo i navikla sam, al ipak... ja s njim ne depiliram prepone jer mi je jednostavno prebolno i ne mogu depilirat kako treba, znam uhvatit i kozu, jer ipak su prepone udubljene, a onda pribrojim zvizde. To radije prepustam kozmeticarki. Al za noge mi je odlican, prezadovoljna sam. > Kupila sam i Philips lumeu sad, pa se nadam da mi u buducnosti nece bas tribat 😂 sad sam se naglo zainteresirala za 9-ku...taj ide pod vodu, jeste to probali? Također ima i masažer koji 5-ica nema..
2018 07 23
Ja imam braunov silk epil 5, moze i pod vodu, kupljen ovdje za 150 kn. Savrsen je 😍 Uglavnom ga koristim za noge, ponekad uspijem i bikini zonu, al moram biti vrlo odlicne volje, onda manje boli 🤣 Imala sam i remingtonov i philips satinelle, ali nisu bili dobri kao braun
2018 07 23
> LadyBety: > Ja imam braunov silk epil 5, moze i pod vodu, kupljen ovdje za 150 kn. Savrsen je 😍 > Uglavnom ga koristim za noge, ponekad uspijem i bikini zonu, al moram biti vrlo odlicne volje, onda manje boli 🤣 > Imala sam i remingtonov i philips satinelle, ali nisu bili dobri kao braun vrlo ste povoljno prošli....koji vam je to model? Ja imam peticu i ne ide pod vodu, a naravno, kad nešto nemaš onda to jako želiš...imam model SE 5380 kupljen u paketu s trimerom
2018 07 23
> sanjaurban: > > nefertiti111: > > Ja imam Braun silk epil 9 i odlican mi je. Al isto zna bolit kad cupa, iako cupam vec dugo i navikla sam, al ipak... ja s njim ne depiliram prepone jer mi je jednostavno prebolno i ne mogu depilirat kako treba, znam uhvatit i kozu, jer ipak su prepone udubljene, a onda pribrojim zvizde. To radije prepustam kozmeticarki. Al za noge mi je odlican, prezadovoljna sam. > > Kupila sam i Philips lumeu sad, pa se nadam da mi u buducnosti nece bas tribat 😂 > sad sam se naglo zainteresirala za 9-ku...taj ide pod vodu, jeste to probali? Također ima i masažer koji 5-ica nema.. Da, moze i pod vodu, al ja najcesce depiliram nakon tusiranja,na dnevnom svjetlu jer tako najbolje vidim. Ima ono svjetlo na depilatoru, al dosta mi promakne tako,najbolje mi je dnevno svjetlo
2018 07 24
aaaa, super, znači podvodni tretmani i nisu neki hit, sad mi je lakše..
2018 07 25