Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Parfemi u Bipi

Iz tih razloga odustala od kupovina u Bipi,DM i sl.,samo kupujem Economic parfeme. 45kn. Konkretno, Paco Rabanne Ultraviolet identican i postojan kao original.
2018 08 09
Kupujem u Mullera i Douglasa, rijetko kada dm/bipa
2018 08 10
Ipak je bolje ne riskirati jer nisu mali novci. Naravno ako zelim kupiti toaletnu vodu od 100 kn svejedno mi je jeli Bipa /Dm/Mulller
2018 08 10
Normalno da su originali :s Prvo, prodaja fejkova je zakonom zabranjena, zamislite te tužbe da prodaju fejkove? Drugo, ne bi si lanci kao dm i bipa dopustili ni tužbu ni takav glas. Bilo je neko istraživanje, ne sjećam se više ni gdje sam čitala ni kad no Bipa ima najlošiju kvalitetu pafrema kao u RH jer su to baš parfemi za naše tržište. Kako imamo nekvalitetnu nutelu, tak imamo i parfeme. Navodno su najbolji parfemi u mulleru jer nisu za naše tržište nego za njemačko. Navodno.
2018 08 10
Bipin Versace Crystal noir špricnem 5 puta po sebi i za pola sata- ništa! Svi koji su ikad imali taj parfem znaju da bi, s kvalitetnim, ne samo ti, već i svi oko tebe od tolike količine padali u nesvijest još satima. Jako sam ljuta, nikad više u Bipu ni po toaletnu vodu.
2018 08 12
Avon mi dulje drzi od versacea iz bipe. Ne kazem da je fejk samo eto razblazen malkice... vodica s toaletnim mirisom
2018 08 12
Jucer sam kupila u bipi Versace crystal noir i nikad nebih pomislila da je fake, ujutro se namirisala i nakon 10minuta ne osjetim NISTA! Znaci, bio je na akciji 30% i ja sva sretna otisla kupiti. Bas sam razocarana :( :( i ne mogu vjerovati da si takva trgovina tako nesto dopusta! NIKAD VISE u bipi ne kupujem!
2018 10 26
Uvik mi je bilo cudno sto su svako malo na popustu i do 40% ,ocito je zasto :|
2018 11 11
Do sada nisam primjetila da mi je parfem u Bipi drugačiji od ostalih, dapače tamo ćesto znam naći veći izbor parfema nego u drugim drogerijama. No u DM-u sam ove godine bratu za Božić kupila Burberry Brit nakon što sam isti dragom uzela u Amsterdamu i jako mi se svidio. I vrlo neugodno sam se iznenadila kada sam vidjela da čak niti bočica nije ista, a miris mi se činio dosta jeftiniji od ovog Amsterdamskog. Ne bi rekla da se radi o krivotvorenim parfemima, jer mislim da se to kontorlira, ali da kod nas na tržište generalno, neovisno o parfumeriji dolazi druga klasa svega, pa tako i parfema.
2019 02 03
1 2