Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Žalba...što dalje ???

Meni trebaju ako su za dečka-i ja sam kupila 24 navodno a dobila 22 KATASTROFA.Pa ako nekome treba,poslikat ću ih i staviti na profil
2013 09 12
Marina72 za curicu su,a i s tom drugom sam dogovorila povrat robe,naravno kad mi uplati lovu natrag,a ova prva misica mi se danas javila sa ovom porukom: savoteleci , prije 1 sat Hej draga oprosti što se ne javljam paket sam poslala Ali broj potvrde opet nije napisala,pa ti sad vidi,a ako taj paket ikad i stigne sve me strah šta će u njemu biti! [:znoji] I BTW teško da smo na "draga" [:frustriran]
2013 09 12
Evo saga se nastavlja...na njeno zadnje javljanje u kojem je rekla da je poslsla paket tražila sam je da mi pošalje broj potvrde..opet ništa,jutros je bila a krpicama,ali broj potvrde još nisam dobila,a ni paketa nema jer sam jutros bila na Tisku [:ljut] [:ljut] [:ljut] i sad više nisam pametna...
2013 09 14
E da i artikli još uvijek stoje u prodaji..nije ih označila kao PRODANO!!! [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] To je to 2 tjedna natezanja je stvarno previše!!!! Pišem negativnu,a ne javi li se gospođa u toku sljedečeg tjedna s konkretnim objašnjenjem,povratom novca ili paketom onda sljedi i prijava,a neka se ne čudi ako me i osobno upozna [:ljut] Kako je ono glasila jedna tena "moja krpa te traži...zna gdje živiš..." [:smije] Uf,nevolim biti zlobna ali ovo me baš ljuti!
2013 09 14
Evo moje povratne informacije: Bila sam strpljiva,bila sam tolerantna,ali sve ima svoje granice. Dala sam vam ponudu i tražila da mi pošaljete podatke za uplatu,pa ste mi pokušali prodat još cijeli niz stvari,onda kad ste mi napokon dali podatke,ja sam novac ISTI dan uplatila i novac vam je ISTI dan sjeo na račun jer smo u ISTOJ banci. Vi ste nakon par dana nejavljanja rekli da vam novac nije sjeo,a nakon što sam vam predočila dokaz da je rekli ste da sutra šaljete paket. To "sutra" bilo je prije 5 dana. Pa ste se ispričali zbog nejavljanja i rekli da ste paket poslali,ali opet niste napisali broj potvrde i sad me opet ignorirate. Uglavnom ako i dočekam da taj paket stigne u dogledno vrijeme negativna ocjena vam ostaje jer ste krajnje neozbiljan prodavač,šteta jer u istom smo gradu i mogle smo dobro surađivati,ali za ovakvo natezanje ja stvarno nemam ni živaca ni vremena. I još nešto..plaćene artikle niste označili kao prodane što je još jedan od razloga da nemam povjerenja u vas. Neznam,jesam li ipak pogriješila s davanjem negativne,ali ovo s neoznačavanjem artikala kao prodano,a plaćeno još prije tjedan dana je svakako prevagnulo! [:vrti]
2013 09 14
Nisi pogriješila-ja sam do sada samo kupovala i u roku od24h od uplate uvijek sam imala broj paketa(kod).Vrijeme je da mutikašama stanemo na kraj [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2013 09 15
dobro ne moze svatko poslat u roku 24h, svi smo mi ljudi sa nekim problemima i obvezama. meni osobno nije problem ni cekat tjedan dana, na kraju krajeva svatko ima neke obveze ili nesto iskrsne ili se desi nesto ali to se najavi ako se vec zna, ili ako je bilo nesto nepredvidivo isprica se i kaze se ako vam ne odgovara cekati uplatit cu vam natrag odmah novce. mislim da si dosad fer bila i dala joj prostora i vremena da kaze u cemu je problem ili da posalje robu
2013 09 15
Ma,najbolje je to što je skoro svaki dan na krpicama,a ima i moj broj mobitela...ma kao što rekoh,čim je njoj bio problem da se nađemo i osobno obavimo primopredaju trebala sam znat da nešto ne štima! [:vrti]
2013 09 16
Gospođa se javila,ispričala i poslala kupljeno,ja sam negativnu promjenila u neutralnu i saga je završila. Kupljeno je bilo kao i opisano,ali iskreno nemam namjeru više ništa kupovati od dotične jer bez obzira na opravdanja za natezanja nemam živaca! [:vrti]
2013 09 29
hahaha, rekla sam ti da će ti poslati, samo moraš biti strpljiva, kod nje to ide malo sporije [:hihot] [:hihot] [:hihot] drago mi je da si dočekala stvari [:kesi]
2013 09 29
Ma,neznam šta to kome treba...na mene nek ne računa ubuduće [:pospan]
2013 09 30
1 2 3