Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Dali samo meni neće učitati slike

Nikako javiti adminki,jer ona uvjek pita tehničare,a to nikad ne završi dobro.Na prošlu uzbunu su pobrisali artikle,što nove što iz 2016,crnu listu i slične ,,nepotrebne" teme.Ovaj put će početi brisati profile,i to vjerovatno sa puno pozitivnih povratnih,jer oni sa negativnim stoje i dalje.Dakle,kako nadadamic10 kaže,ne talasaj :@
2018 09 20
ima li tko informaciju kada misle popraviti stranicu? ne mogu citati poruke, ucitati fotografije, ... svako malo pad sustava :s :s
2018 09 20
i meni je tako... ima kakvog rijesenja? kako odgovorit na upit nekome... nis se ne vidi od slike
2018 09 20
> minnie07: > ima li tko informaciju kada misle popraviti stranicu? > ne mogu citati poruke, ucitati fotografije, ... svako malo pad sustava :s :s A znaci nisam jedina. :/ stigle mi dvije poruke,a ne vidim ih kad otvorim razgovor. Samo sliku profila osoba koje su mi ih poslale,a ne vide se ni prijasnje poruke odnosno razgovor u tim porukama.
2018 09 20
Meni stranica izgleda normalno, al sliku ucitat ne mogu.
2018 09 20
> jacica: > Neznam dali je samo meni stranica uvećana ,ne vidim poruke,,ogromne slike profila??Nemogu staviti slike ni ne vidim teme,,stranica mi je popuno drugaćija. > Dali je samo meni ili Vas ima još Meni isto nece ucitati slike vec dva dana i stranica mi je ista kao sto si opisala :(
2018 09 20
Meni isto nece ucitati slike vec dva dana i stranica mi je ista kao sto si opisala 😦
2018 09 20
Cure ja sam skinuča bing pretrazivac na laptop i sve normalno ucitava i stranica izgleda kao i prije :)
2018 09 20
Neznam stvarno u cemu je problem..Ja sve normalno vidim, i svoje i tudje oglase..Jucer i danas kad sam stigla, ucitavala sam slike i postavljala oglase bez ikakvih problema, i sve radim s mobitelom..
2018 09 20
> Goga2910: > Uz sve navedeno, nemoguće je i pregledavati slike na odabranom artiklu. Znači kad se klikne na artikl koji te zanima vidi se da su priložene slike ( male , ispod artikla) ali nije moguće na njih dodatno kliknuti i povećano pregledati. Kome treba prijaviti probleme? Ista stvar i mene muči, mislila sam ima neka caka , pa nisam valjda toliko smotana, ali sad vidim i vi imate isti problem. Pokušavam već 2 dana pregledati neki artikl jer ima 5 slika ali vidljiva je samo prva osnovna, sve druge se ne daju povećati, ne mogu niti staviti više nešto u omiljene, isto tako ni obratno, ne mogu ni obrisati nešto iz omiljenih. Nemam ni mogućnost kliknuti na prodano, ne kužim?
2018 09 20
> jacica: > ma neznam,,samo mi se najednom pojavila normalna stranica,,e sad do kad bude radila ,to se pitam Bok! I kod mene isti problem.Slike se preklapaju,ne mogu pregledati slike artikala (ako ih je više). Ne prihvaća mi ni kad hoću staviti neki artikl u omiljene.
2018 09 20
ajme i meni se to dogadja,cijeli mobitel sam pretrazila misleci da je nesto do fonta ili do zumiranja..,a znaci do stranice je zapravo..bas je iritantno :/
2018 09 20
Ne ide ni sad 🙄🙄
2018 09 21
Također slike profila preko poruka. Već tri dana. I na mobu i preko kompa.
2018 09 21
> jacica: > Neznam dali je samo meni stranica uvećana ,ne vidim poruke,,ogromne slike profila??Nemogu staviti slike ni ne vidim teme,,stranica mi je popuno drugaćija. > Dali je samo meni ili Vas ima još Ni meni neće ista stvar već par dana.. :((
2018 09 21