Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne mogu postaviti upite za kupovinu niti kontaktirati kupce

Zapravo ne mogu ništa ,Ni postaviti upite ,ni vidjeti slike oglasa već tjednima .Vidim samo prvu sliku ,dalje ništa ne mogu otvoriti .Upit o kupovini ne mogu poslati korisniku itd... molim pomoć
2018 09 29
Da, primjetila sam da se slike u profilu ne mogu listati... ovo drugo ne znam, ali ako je tako - stvarno veliki minus za administratore.
2018 09 29
kod mene iste problem a na mobitelu su ikone ogromne i ne mogu ništa
2018 09 29
Ja ne mogu niti sa mobitela niti na kompjuteru razlika je jedino što na kompjuteru mogu proćitat razgovor što na mobitelu ne mogu ali drugo ništa ne reagira niti učitavanje niti želim ništa isto kao na mobitelu.
2018 09 29
Kod mene isto, i ne mogu staviti artikl u omiljene.... > monikahajkic: > Zapravo ne mogu ništa ,Ni postaviti upite ,ni vidjeti slike oglasa već tjednima .Vidim samo prvu sliku ,dalje ništa ne mogu otvoriti .Upit o kupovini ne mogu poslati korisniku itd... molim pomoć :(
2018 09 29
Grozno, ne mogu ni ja nista od navedenog.
2018 09 29
ne može se ni na računalu niti na jednoj platformi ni cromu ,ni operi ni na ostalim stranicama -probala
2018 09 29
ako se prijavite na stranicu putem nekog linka... (oglasa u nekoj grupi na fb ili na googlu u trazilici utipkate neki artial i pod slike trazite krpice rade) .. inace nikako.. ja se ovako prijavim i sve kao prije znaci... na oglas... udjete u krpice i sibaj dalje 😉
2018 09 29
Ne mogu poslati poruku,niti staviti ili ponistiti omiljene artikle,mogu pogledati slike ali i to ne sve,bez komunikacije sa prodavacima i kupcima vec par dana
2018 09 29
Ja na mobitelu ne vidim svoje ni od drugih slike a poslala sam upit i molbu administratorki i od nje ni odgovora a bila je na merži.Cetiri dana ju molim za odgovor a od nje ni slova...užas!!!!toliko o kulturi.....prestrasno!!!!!!!! Da i Vi dobivate ikakve odgovore od administratoru u vezi problema koje ih imate?
2018 09 30
preko kompjutera mogu, preko mobitela ništa niti odgovoriti na upit, niti poslati upit niti postaviti oglas i to već dulje od tjedan dana preko mobitela ništa
2018 09 30
pa napisala sam vam gore kako rade krpice!
2018 09 30
Hvala na linku evo upravo sam joj ostavila koji tip androida imam Tko zna kada ce to roraditi i da li ce nas obavijestiti hvala fadila1966 <3 :* :*
2018 09 30
Nema na cemu..❤ Dok ne proradi probajte ovako kako je heartless napisala, vjerujem da funkcionira, potvrdile su i cure koje su probale..😉
2018 09 30